beammeup: "5% of GDP on defence fully realised within 3 years. Until then, Ukraine can only exist in history books".
Shadow_of_Krak: "And that would be fine?????"
Podle tohoto tempa, ano.
beammeup: "5% of GDP on defence fully realised within 3 years. Until then, Ukraine can only exist in history books".
Shadow_of_Krak: "And that would be fine?????"
Podle tohoto tempa, ano.
???
ukrajina může zmizet i když dosáhneme 5 % zítra všichni, celé NATO. na to
jsme se neptal. ale jestli bychom měli udělat vše co můžem,e pro vynucení
mezinárodního práva.