Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #206446

Zobrazit vše


| Předmět:
18.07.25 18:13:31 | #206446

Easy-livin: Moc si od toho Epsteinova vysetrovaciho zaznamu neslibuj. Trump a Epstein se rozesli dlouho pred tim nez tahle afera propukla, procez Trump osobne nema zadny duvod neco schovavat. Mnohem pravdepodobnejsi je to, ze Trump se snazi chránit další vlivné subjekty. Zoufalost Trumpovy opozice z tohodle co nejvic vydojit, je jasně dokazovana tim padělkem jeho dopisu.



| Předmět: RE:
18.07.25 18:22:54 | #206450 (1)

No já si nesliboval od samotnýho začátku, bo jsem tušil, že za tím vším bude Mossad, váš nejoddanější spojenec a to by byl průser kdyby se to veřejnost dozvěděla ,hlavně teď když probíhá palestinská genocida. Samozřejmě, bo v těch flightlogs je celá vaše smetánka, i ti co ho dostali na trůn a teď chtějí return of money. o ŽÁDNÝM PADĚLKU NEVÍM tak mě pouč.



| Předmět: RE: RE:
18.07.25 18:34:18 | #206457 (2)

Trumpa nedostaly na trun spolecenske elity, ale surový plebiscit, v jehoz zájmu on nyní vládne.



| Předmět: RE: RE: RE:
18.07.25 18:43:35 | #206462 (3)

Dostali ho tam PRACHY těch co ho dostali ze sraček když byl v bankrotu nynánku! *4585* *4585* Všechno ostatní jsou pouze vaše MAGA kydy. *4585*