Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207525

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
26.07.25 18:33:44 | #207525
Reakce na příspěvek #207519

Uz rozmazuji poradjej steak Nedavno jsem jich koupil 6 najednou
Vyslo to trochu lacinej ale o cenera za steak z '70tych let kdy jsmse je delaly casteji v trenigovem tabore muzu zapomenout.
Tamk jel vecne grill ale maso se stridalo..Jen rybicky se tehda tam moc nepapali. V bliskosti proste v kopcich Bear Mountains nebyly k sehnani.nikdo znas nemel cas chytat nsa jezeru dladkovodni ryby. Ani nevim co tam vlasne rybari na jezeru Sebago chytali.Cistoucka voda!


 #207519 

| Předmět: RE: RE:
26.07.25 18:54:58 | #207527 (1)

Nasi dorostenci a dorostenky si v tabore sami neopekli ani burt na klacku. A do Megace bylo daleko!
V nasem oddilovem srubu je plyn a tak ze jsem se obcas spustil do gulase. Nedavno si nato jedna holka zijici ted na Floride vzpomela. Prej jsem zasmrdel cele okolni lesy cubuli. *14967*
Jano a Marie z Trencina varili sidce lepsi nez ja ale ani jim to nasi "dorci" tak moc neschvlovaly.
Ma dojem ze za vikend sezraly sposty burakoveho masla marmelady a bananu jak vopice. *14967*
Petr trenoval kajaky a ja kanoe, tri znich se probojovaly na Panam Hry do Mexika City.
Kde se utkaly s klukama a holkama z Kanady ktere trenoval Bratislavak Peter a Decinak Franta ktery byli spolu na OH v Monteralu. Svet je cim dal mensi nez se zda. *9540*


 #207525 

| Předmět: RE: RE: RE:
26.07.25 19:24:27 | #207531 (2)

Oddilovy srub byl dost vyuzity cely rok. Dokonce jsem si nasel blisko job na leto a jezdi domu jen jednou za tyden vybrat dopisni schranku. Zacvaknou nejaky ucet a mazal z5 na jezaero do lesa.

Dvou mesicni letni prazky? Jako skolak ha-ha. Na podzim rubal drevo do krbu a vyrazel do kpocu.
V zime bezky. Obcas byli i nejake party. *5726*
Na tenhle zivot se tezko zapomina. Taboraky, krb kytary a vecna rubacka. Jen starosti bylo hodne malo.
Ani Hippes ani Vetnam. Zadna politika. Pocitam ze polovina lidicek ani nevedel kdo je am. prezident.

Na vejsce v Hunter Coolege coz je skoal na Manhattanu blisko byvale ceske ctvrti a nemocnice byl sranda, Skola byl plna zdrvotnich sester studujicich pri praci vecer jsko ja. Jeden kurz za semestr! ucebnice a zapocty jeste stale lacine. Po prestehovsani do Georgia kde bylo lacinej ale skolo uz tak lacina nebyla. Ani Southern Tech co neni upe podrada skola ale ani blisko tem dobrym.
Z vysich Uniovich vyplat se to ale dalo utahnout. Casu bylo malo a znova jeden kurz za semestr. Timhle sylem se muzes nekam dokopat ale vetina to vzda pr'ze vzniknuo rodine starosti. *5726*


 #207527 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
26.07.25 19:38:43 | #207534 (3)

20 kreditu za rok se rovna 10a viv let vecni skoly! *12499*
To das j en kdyz mas ve skole opravdovou srandu a mozna ze to tvuj zamestnavat aspon catecne hradi.

Veterane *4714* si plne zaslouzi jejich benefice a skola je jedna znich.


 #207531