Putin nepřestřelil... byla to jediná možnost, jak ochránit Rusko, před
pozdějším útokem od USA, EU a NATO...!!!
Ruský národ dodnes přežil jedině díky
temu, že jeho představitelé, dokázali včas rozpoznat nebezpečí,
pokrytectví a zákeřnost zahraniční politiky takzvaných západních
zemí... Švédové... Francouzi... Němci... Američané spolu s Velkou
Británií... ti všichni měli a dodnes mají choutky, podrobit si Rusko...!!!
Švédové, Francouzi a Němci měli odvahu, napadnout ruský národ přímo...
kdežto USA a Velká Británie, k temu
použili užitečného idiota, Zeleného žebráka z Ukrajiny...!!! 
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC
