Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #212172

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vasek
30.08.25 15:57:09 | #212172
Reakce na příspěvek #212167

však já to po tobě ani nechci, slečinko .-)))))))))))))­))))))))))
já se ti jen směju, za víc nestojíš :-)))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
30.08.25 16:00:36 | #212175 (1)

alespon za ten usmev, ale ty jsi totalni spodina lidstva a ani za ten usmev nestojis.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
30.08.25 16:05:38 | #212179 (2)

U lidí jako jsi ty mne to dokonce vůbec netrápí, fáňo .-)))))))))))))­))))))))

Ale jedno ti nevěřím - já chápu, že vzhledem k tvé situaci zde a n+ějakému společenskému kodexu jsi dotyčnou hajtru označil za sexy, ale jsem si naprosto jist, že domů by sis to nevzal ani na tahání pluhu .-)))))))))))))­)))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
30.08.25 16:10:03 | #212181 (3)

Neumis se chovat k zenam, prestan dokavad muzes a dokavad je cas.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
30.08.25 16:11:13 | #212182 (4)

K ženám se chovat umím, žádná si zatím enstěžovala, přesně naopak :-))))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
30.08.25 16:12:55 | #212183 (4)

PS : Ale je pravda, že nepovažuju ženu za ženu JEN PROTO, že má kundu, od ženy vyžaduji významněě víc :-))))))))))))))))))
A pokud zjistím, že je to mentálně víc prase, než člověk, fakt se k tomu nemíním chovat jako k člověku, natož ženě.

A jen pro jistotu : NIKOHO NEJMENUJU *47* *47* *47* což je důkaz, že se k ženám chovat umím *23266* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
30.08.25 16:08:44 | #212180 (2)

Ty jsi prostě herec :-)))))))))))))))
Ale už brutálně po sezoně :-))))

Já jsem možná tvrdej až drsnej, ba až nechutně drsnej, ale jsme upřímnej. Co napíšu, platí, to si opravdu myslím, nikomu jako ty nepodlejzám a nevysávám prdel (a teď nepíšu jen o kačerovi), a na druhou stranu, když mi sám od sebe někdo něco sopukromého sdělí, NIKDO se to ode mne nedozví, ani kdybychom se zhádali do krve. musel bys zabít někoho z mých blízkých, aby to vna tebe pustil

a každý si své kamarády vybírá sám, vašíku .-)))))))))))