Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #213428

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
10.09.25 13:20:10 | #213428
Reakce na příspěvek #213425

Myslíš tu bublinu, jakou rád užívá Doník, když si nechává darovat letadlo? *1*



| Předmět: RE: RE:
10.09.25 18:01:17 | #213437 (1)

https://www.breitbart.com/middle-east/2025/09/09/trump-responds-to-israel-strike-on-hamas-leaders-in-qatar-not-a-decision-made-by-me/

KemrRadce: Trump by mel mít teda na Izrael větší vliv? Proč mám pocit, že tuhle debatu s tebou nemuze nikdo vyhrát?



| Předmět: RE: RE: RE:
10.09.25 18:08:44 | #213438 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
10.09.25 18:55:27 | #213441 (2)

No evidentně nemá dostatečný na to, aby Izrael nebombardoval vaše spojence na BV(tedy opět opakuji, spojence kteří současně štědře sponzorují islámské teroristy) a nedělal z něj pitomce. Protože pak to jeho dětinské "chci mír a hned" i na BV působí stejně směšně, jako na Ukrajině. *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 19:05:55 | #213443 (3)

A existuje v tvojí mysli nějaké konkrétní řešení obou techto konfliktů, které by bylo pro Trumpa důstojnější?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 19:17:05 | #213444 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 19:25:03 | #213446 (5)

Dustojnejsi nez to, co si o nem mysli Kemr.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 20:07:13 | #213447 (6)

Tvá "odpověď" se mi zdá být příliš... mnooo...vyhýbavá až ¨jízlivě úhybná, ačkoliv můj dotaz byl čistě badatelský.. *30446*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 20:43:33 | #213449 (7)

Chci tim vyjadřit to, že Kemr není schopen ocenit jakykoli Trumpuv prinos, i kdyby se jednalo o neco, co zadny jeho predchudce nedokazal.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 22:57:52 | #213460 (8)

Jako treba co? Znicit demokracii? Lhat kudy chodi a nemluve o Epsteinovych dokumentech.

Kdyz jsme u toho:
Trump zapira ze nakreslil a podepsal zenske telo na prani k Epsteinovym narozeninam, dokonce rekl, ze Epsteina temer neznal. To ale rikal jen do doby kdy se nasla videa kde se s nim nekde v disko bavi a take se nasel nejak 20 let stary rozhovor s Epsteinem kde rekl, ze Trump byl v te dobe jeho nejlepsi pritel.

Aby to zamaskoval *2* *2*, tak ted chce aby mu MAGA a jini lzichtivi lide verili, ze nejaky jeho nepritel pred 23 lety vedel, ze Trump bude president a jeho nejlepsiho pritele Epsteina budou vysetrovat kvuli pedofilii, obchod s lidmi a detmi I po jeho zasebevrazdeni. Nepritel vedel, ze to byla dobra doba se mu pomstit. Vmichal do Epsteinovy knihy prani k narozeninam s kresbou zeny s podpisem ktere ted nasli. Trump mel okamzite odpoved, ze on nikdy nekreslil. To vydrzelo az do doby kdy ruzni lide ukazovali jeho kresby ktere nekde za tisice koupili. Trump jen dal lze, ze tohle je zase jen hoax jako tim s ruskym “Russia, Russia, Russia” a jinyma takovyma konspiracema ktere MAGA.

To je podobne dalsi trumpove konspiraci kdyz hledal dukaz, ze Obama se nenarodil na Hawaii, ale v Keya, Africe, a proto nebyl Americky obcan a tudiz nemohl byt presidentem. Trump tvrdil a snad jeste tvrdi, ze rodice obamy byli pekny podvodnici. Kdyz se jim narodil syn (v Kenya podle Trumpa) tak uz tenkrat vedeli ze jednou bude presidentem a zaregistrovali ho, ze se narodil na Hawaii a nechali to vytisknout v mistnich novinach o nekolik dni (tyden?) po jeho narozeni. Jenze ostraziti Teabaggers a ted MAGAři jim to nesezrali. Trum prohlasoval v TV a social media jak jeho lidi na Hawaii to vysetruji a jak se budeme divit az predlozi co nasel. (On vzdycky slibuje do budoucnosti, a jak to bude senzacni, nejvetsi v historii, nikdo nikdy nevidel … atd. ) Ano, samozrejme opet lhal jako malej kluk, mel hovno a nikdy nic nepredlozil. Reporteri se prozkoumavali v nemocnici kde se Obama narodil a v knihovnach na Hawaii jestli tam nekdo hledal neco na Obamu, ale nikdo tam nicem takovem nevedel i kdyz v tu dobu to byla “zhava” zprava a ve vsech novinach.

Pro uplnost:

  1. Narozeni Obamy bylo v novinach o par dni pozdeji protoze nemocnice posilala seznam novorozenat do redakce novin jednou tydne.
  2. Dite narozene mimo Americke uzemi rodicum kde alespon jeden rodic je Americky obcan, ma automaticky americke prislusenstvi. To byl pripad senatora John McCaine ktery bez problemu kandidoval ve stejnych volbach na presidenta proti Obamovi i kdyz se narodil v Paname. On dostal americke obcanstvi svych rodicu.
  3. Trump si zase jen vymyslel a pak to podkladal lhanim … pro nej a MAGAry normalni postup.

Ja vim, je to dlouhy, ale tohle se neda napsat kratce ... je to o charakteru MAGA konzervativcu. Jsou tady mezi nami, tak je berte s rezervou. *6914* *18394* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 23:59:31 | #213469 (9)

Democracy and freedom of speech died today!. Again.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.09.25 04:34:38 | #213474 (10)

Ja nejdriv myslel ze MAGAři zase v Kongresu nnapadaji demokracii, nebo Trump zakazal dalsi knihy a zrusil pravdiva media ... Again.

Doufam, ze toho atentatnika chytnou a odsoudi. Ale rad bych vedel proc to udelal? Ale jestli ten clovek zabil demokracii, jak pises, tak to je presne co vy chcete, neni?

Doufam, ze to nebyl dalsi teplej kterymu prasklo v bedne ze stvani proti nemu. Nemam na to jinak co rict,nevim presne co se stalo. Pockam si az co mi reknou na CNN coz je oblibinejsi, popularnejsi, mene nechutna, neutralnejsi nez FOX. (proto asi nemuseli platit $878 milionu odskodneni za lz).
https://today.yougov.com/politics/articles/52272-trust-in-media-2025-which-news-sources-americans-use-and-trust

Ty samozrejme nemusis cekat ... ty to uz vsechno vis, tentokrat z Newsmax! ... ty svobodna demokracie *2* *2* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 21:04:53 | #213453 (4)

Ten kdo chce mit dustojne reseni, se nad tim musis zamyslet a pripravit delsi cas ... nesmis se zamalovat do kouta, to se pak blbe/tezko resi. Trumpuv kamarad Netanyahu si z Trumpa dela prdel ... vyhodil mu do povetri jeho omaleny pokus o primeri. Trump ztratil respect v USA uz ravno, ale ted na nej kali cely svet. Podivej se jak se Putin, bratrickuje s Cinou, N. Koreou a Indii. Ti se mu vysmivaji tak jak jse mu vysmivaly hlavy statu v 2019 na schuzi NATO a bylo to nahrane na "hot mike", a nebo kdyz se mu plna sin v zasedani OSN vysmalo kdyz se pred nema chlubil svyma vymyslenyma, prehnanyma uspechama (jo, podobnyma tem kteryma se tu Vashek a ostatni MAGAři snazi oblbovat). Bavi cely svet a je to vse na videich.

Trump nedokaze byt dustojny ... Jako spravny diktator jen chce (potrebuje?) verejny obdiv a podlezani. Jako se to delalo vlade CSSR a ti to preposilali do SSSR. To ale normalni lidi nedelaji ... obdivuji jen ty kteri si to dukazne zaslouzi. Jedine co Trump dokazal je, ze Amerika je vic a vic osamocena ... diky "brainwashed" conservatistum kteri ho zvolili. Ale neni divu. Takovy byl uz od mladi. Podle trumpova profesora byl “the dumbest goddam student ever”.
*6914* *18394* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 21:06:30 | #213454 (5)

Mas pravu, "normali lidi" delaj to, co za poslednich 30 let z teto zeme udelali woke leftardi. Neco, co dnes uz dal neunika pozornosti vskutku normalnich Americanů.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 23:03:42 | #213462 (6)

Woke je jen nazor a v demokracii se to da resit. MAGA chce aby to resil jejich diktator a udusil demokracii. Pak se ale neda nic resit bro ... ani ty ne. Kdyz ti budou ti MAGA mocipani sukat vnoucata, tak s tim nic neudelas ... budes se muset tvarit, ze je vse v poradku, ze pan ma na to pravo. *7487* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.09.25 05:03:14 | #213477 (6)

Si vymejslis, vid skolacku. kde jsem psal
'Mas pravu, "normali lidi" delaj to, co za poslednich 30 let z teto zeme udelali woke leftardi.'
Jestli mi to nenajdes, tak si zase vyemjslis (TO JE PREKVAPKO! *2* *2* *2* ) ... ty normalni edible. Ja pisu jen overitelnou pravdu ... takovou hovadinu co ty pises ani ty by jsi ze me nedostal *7487* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 21:47:41 | #213457 (5)

Trumpovi ta snaha o mír funguje tak úžasně, že NATO na žádost Polska aktivovalo článek 4.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 22:47:39 | #213459 (6)

jestli to není snaha spíš o "ruskij mir"...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.09.25 23:11:28 | #213463 (6)

Trumpova úsilí o mír je jen jedním z jeho mnoha cílů. Je úžasné, jak jste vy dnes touhle válkou pohlceni . To co se deje zde, je pro Americany mnohem dulezitejsi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.09.25 11:50:50 | #213490 (7)

beammeupe... v USA se děje taky válka... ovšem občanská...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.09.25 12:34:48 | #213493 (2)

beammeupe... velmoci Rusko, Čína a Indie, za spoluúčasti USA, se rozhodli uvést do praxe nový světový řád... kde USA již nebudou mít naštěstí rozhodující slovo... *33027* no a Izrael se snaží rychle zaujmout pozornost, aby ty tři velmoci nenechaly židi sedět v koutě...!!! *33441*