Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #21678

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
27.03.21 18:15:26 | #21678
Reakce na příspěvek #21676

Zemrel na sraženinu krve v plicich. Pravdepodobne způsobenou tim virem. Bylo mu jenom petasedesat. Jeho zena to tu oznamila pred dvema tydny.

Ty si uz byl ockovanej? Ze se ptas.


 #21676 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.03.21 18:25:34 | #21683 (1)

Já ockovany nejsem tady to je podle věku takže já až někdy na podzim jestli budu chtít,,,,Centak byl prihlášen 17března starej teda nebyl


 #21678 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
27.03.21 18:33:43 | #21688 (2)

Tady take ockuji podle veku ale neko kdo ma "ucet" u dokora ktery ma spojeni s mistnim zdrvotnictvi, dostal e-mail se registovat. A neko kdo je na kompu furt to zvladl tak rychle ze jsem asi byl skoro mezy prvnima a na bobe ockovani uz vic jak pred mesicem.
Nekdo z rodiny /50+ let/ ma ted docela problem se registovat a dostat ockovani. Takze nekde to lidi ani nechteji a berou kdo prijde a jinde jsou potize i silene fronty.


 #21683