Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #230801

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #230801
Reakce na příspěvek #230787

Tak to těm lidem řekni sám, řekni jim, že jsou podle tebe ,,lůza" a zeptej se jich, proč protestují, Václave.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #230802 (1)

Oni vedi ze jsou luza a ocividne protestuji proti Americke monarchii *30039* *30039* *30039*



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #230803 (2)

Protestují proti TACO, neboť to co TACO dělá, jim zdražuje jejich život, rovněž protestují proti TACO z důvodu, že to co dělá jsou kroky, které jsou dokonce protiústavní, jako například cla, které váš nejvyšší soud rovněž smetl, že byly protiústavní, že o nich neměl rozhodovat TACO sám, atd.atd. I ten jak říká TACO ,,velký a krásný" zákon jim zdražil život atd.atd. TACO se chová v těchto věcech jako by u vás byla absolutní monarchie, nikoli konstituční, jako je to například v evropských monarchiích.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 31 minutami | #230813 (3)

Cla nejsou protiystavni a SCOTUS je nezakazl !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 minutami | #230815 (4)

Americký nejvyšší soud v pátek poměrem šesti ku třem označil mechanismus, kterým prezident Donald Trump zavedl plošná globální cla, včetně těch recipročních, za nezákonný. Trump rozhodnutí soudu označil za hluboké zklamání a ostudu a pohrozil novými 10procentními cly s tím, že nemusí žádat o svolení.
Předseda nejvyššího soudu John Roberts ve zdůvodnění uvádí, že většina soudců dospěla k závěru, že ústava „velmi jasně“ zavádění daní, což zahrnuje i zavádění cel, svěřuje do kompetence Kongresu. „Autoři ústavy nesvěřili žádnou část daňové pravomoci výkonné moci,“ uvedl Roberts.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/nejvyssi-soud-usa-oznacil-trumpova-plosna-cla-za-nezakonna-podle-nej-prekrocil_2602201710_epo



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před okamžikem | #230817 (5)

Soud nezakazal cla, ale jenom jejich uvedeni pod mezinarodnim nebezpecim. Trum se cly pokracuje pod jinym progframem *6914*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 minutami | #230816 (4)

20. února 2026 16:37, aktualizováno 20:29
Americký Nejvyšší soud v pátek označil mechanismus, kterým prezident Donald Trump zavedl plošná globální cla, včetně těch recipročních, za nezákonný. Soud rozhodl, že Trump překročil své pravomoci, když cla zavedl na základě zákona o mezinárodních mimořádných hospodářských pravomocích z roku 1977. Podle soudu se totiž jmenovaný zákon na zavádění dovozních cel nevztahuje. Pravomoc zavádět cla má podle ústavy Kongres.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/americky-nejvyssi-soud-rusi-trumpova-plosna-cla.A260220_163426_eko-zahranicni_remy



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #230807 (2)

Lůza jsi ty podle tvého chování a nadávání.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #230808 (3)

Před hodinou jste měli tak 4-5 hodin ráno. Od té hodiny tady nadáváš diskutujícím a to tak do půlnoci vašeho času. Měl bys zvolnit, dědo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 6 minutami | #230814 (4)

Jsem zde kazdy den od 4 rano do 11 dopoledne, to je 7 hodin a to se divam na ruzna videa a programy.