a já myslel klid od landsmanšaftu
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1270688668578860&set=a.520742150240186
a já myslel klid od landsmanšaftu
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1270688668578860&set=a.520742150240186
no tak to jsou ale amíci v německu zbytečně, když neuhlídali jejich
nordstream. jestli oni v tom nemaj prsty. co myslíš? tvl. evropa si tady
chová na prsou zmiji, co zmiji, celý klubko zmijí, ukrajinu dokurví tak, jak
to říkal klaus a pitomci z miliónů chlívek tu dělaj na letný demonstrace
na podporu pávka. to není ani možný. já mám snad vlčí mlhu 
Oni tam nepřijeli hlídat nordstream. Nejen mlhu, máš vlčí celý mozek, soudruhu.
.facebook.com/photo/?fbid=3655212321287778&set=a.1460306380778394
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3655212321287778&set=a.1460306380778394
Jak píše Zíza, nemáš a nejsi sám, já nevěřím, že může existovat
takové množství idiotů 
dr-rozruch, alias José, vlastním jeho jménem Jakub (Kuba). On za to
chlapec nemůže, neboť to nemá v hlavě v pořádku. 
Jsi na tenkém ledě. Zveřejňovat, jak se někdo jmenuje, porušuje pravidla. Nemluvě o tom, že to pro diskusi není podstatné.
Za velký písmena bys dávál ban a za tohle je jenom tenkej led
, mě bys dal nejmíň tejden!!!
Dal jsem ti ho? Ne. Dostal jsi upozornění stejně jako teď on. Radši si všímej sebe. Tu tvou nenávist vůči židlům tady stále šíříš.
Nepostuji nic než fakta, to že se tobě jako rusofobovi a židofilovi
nelíbí je tvoje věc, žádnou nenávist nešířím cenzore!

Ale šíříš. Je to tr. čin, rusofile a antižide.
Na FB by na tebe admini podali TO a trvale by ti zablokovali IDa IP.
O.K., beru na vědomí. Mám jenom jednu poznámku z jiného soudku, ohledně pravidel. Je v pořádku, když není uveřejněn zdroj informací, rovněž není uveden ani vlastní kometář k danému? To pravidla neporušuje?
Nikdy nekopíruji a nedávám sem celý článek. Nikdy. Pouze to, co je důležité a rovněž tam je vždy poznámka, že další informace viz odkaz (link), čímž tímto splňuji pravidla. Přečti si je. Je zákázáno sem dávat celé články a to nedělám. Rovněž vždy uvedu i vlastní komentář k danému.
A co se týče zdroje. V pravidlech je jasně uvedeno a to konkrétně v bodu 11 toto:
Citace a sdílení obsahu z jiných webů. Pokud citujete text z jiného webu, vždy uveďte přesný a ověřitelný zdroj. Přebírání celých článků nebo rozsáhlých textů bez doprovodného komentáře, shrnutí nebo uvedení původu není dovoleno. Platí také pro vložené mediální odkazy (videa, příspěvky ze sociálních sítí, aj.). Každý sdílený obsah musí mít vlastní přínos a souvislost s tématem diskuze.
Nikde tam není zmínka, že by to bylo pouze doporučení.
Ptám se na bod 11. v pravidlech diskuzí. Je tento bod od všech zde dodržován?