O.K., beru na vědomí. Mám jenom jednu poznámku z jiného soudku, ohledně pravidel. Je v pořádku, když není uveřejněn zdroj informací, rovněž není uveden ani vlastní kometář k danému? To pravidla neporušuje?
O.K., beru na vědomí. Mám jenom jednu poznámku z jiného soudku, ohledně pravidel. Je v pořádku, když není uveřejněn zdroj informací, rovněž není uveden ani vlastní kometář k danému? To pravidla neporušuje?
Nikdy nekopíruji a nedávám sem celý článek. Nikdy. Pouze to, co je důležité a rovněž tam je vždy poznámka, že další informace viz odkaz (link), čímž tímto splňuji pravidla. Přečti si je. Je zákázáno sem dávat celé články a to nedělám. Rovněž vždy uvedu i vlastní komentář k danému.
A co se týče zdroje. V pravidlech je jasně uvedeno a to konkrétně v bodu 11 toto:
Citace a sdílení obsahu z jiných webů. Pokud citujete text z jiného webu, vždy uveďte přesný a ověřitelný zdroj. Přebírání celých článků nebo rozsáhlých textů bez doprovodného komentáře, shrnutí nebo uvedení původu není dovoleno. Platí také pro vložené mediální odkazy (videa, příspěvky ze sociálních sítí, aj.). Každý sdílený obsah musí mít vlastní přínos a souvislost s tématem diskuze.
Nikde tam není zmínka, že by to bylo pouze doporučení.