Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234455

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 13:29:11 | #234455
Reakce na příspěvek #234451

no tak to jsou ale amíci v německu zbytečně, když neuhlídali jejich nordstream. jestli oni v tom nemaj prsty. co myslíš? tvl. evropa si tady chová na prsou zmiji, co zmiji, celý klubko zmijí, ukrajinu dokurví tak, jak to říkal klaus a pitomci z miliónů chlívek tu dělaj na letný demonstrace na podporu pávka. to není ani možný. já mám snad vlčí mlhu *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 13:35:52 | #234456 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 14:35:08 | #234457 (1)

Oni tam nepřijeli hlídat nordstream. Nejen mlhu, máš vlčí celý mozek, soudruhu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 16:03:45 | #234462 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 16:07:48 | #234463 (1)

Jak píše Zíza, nemáš a nejsi sám, já nevěřím, že může existovat takové množství idiotů *33951*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 16:33:54 | #234465 (2)

dr-rozruch, alias José, vlastním jeho jménem Jakub (Kuba). On za to chlapec nemůže, neboť to nemá v hlavě v pořádku. *18795*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 17:46:24 | #234469 (3)

*27482* *27482* ti to koukám pálí. nejseš učitel, davide?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 18:11:40 | #234471 (3)

Jsi na tenkém ledě. Zveřejňovat, jak se někdo jmenuje, porušuje pravidla. Nemluvě o tom, že to pro diskusi není podstatné.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:11:22 | #234472 (4)

Za velký písmena bys dávál ban a za tohle je jenom tenkej led *16449* , mě bys dal nejmíň tejden!!!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:59:07 | #234479 (5)

Dal jsem ti ho? Ne. Dostal jsi upozornění stejně jako teď on. Radši si všímej sebe. Tu tvou nenávist vůči židlům tady stále šíříš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
02.05.26 21:59:37 | #234488 (6)

Nepostuji nic než fakta, to že se tobě jako rusofobovi a židofilovi nelíbí je tvoje věc, žádnou nenávist nešířím cenzore! *23272* *4511* *5726* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:59:17 | #234522 (7)

Ale šíříš. Je to tr. čin, rusofile a antižide.
Na FB by na tebe admini podali TO a trvale by ti zablokovali IDa IP.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:55:31 | #234521 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:19:52 | #234473 (4)

O.K., beru na vědomí. Mám jenom jednu poznámku z jiného soudku, ohledně pravidel. Je v pořádku, když není uveřejněn zdroj informací, rovněž není uveden ani vlastní kometář k danému? To pravidla neporušuje?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:34:52 | #234475 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 20:04:08 | #234483 (5)
  • Pokud něco porušuje pravidla, od toho je tu vlaječka pod každým komentářem.
  • Přidat vlastní komentář k odkazu, by se mělo, což se stejně automaticky vyžaduje.
  • Zdroj informací je doporučováno, ne nařízeno.
  • Co takhle se zaměřit na sebe a místo kopírování dlouhých textů, dát jen odkaz na článek, zprávu? To určitě taky není úplně v soulady s pravidly.


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 09:42:24 | #234515 (6)

Nikdy nekopíruji a nedávám sem celý článek. Nikdy. Pouze to, co je důležité a rovněž tam je vždy poznámka, že další informace viz odkaz (link), čímž tímto splňuji pravidla. Přečti si je. Je zákázáno sem dávat celé články a to nedělám. Rovněž vždy uvedu i vlastní komentář k danému.

A co se týče zdroje. V pravidlech je jasně uvedeno a to konkrétně v bodu 11 toto:

Citace a sdílení obsahu z jiných webů. Pokud citujete text z jiného webu, vždy uveďte přesný a ověřitelný zdroj. Přebírání celých článků nebo rozsáhlých textů bez doprovodného komentáře, shrnutí nebo uvedení původu není dovoleno. Platí také pro vložené mediální odkazy (videa, příspěvky ze sociálních sítí, aj.). Každý sdílený obsah musí mít vlastní přínos a souvislost s tématem diskuze.

Nikde tam není zmínka, že by to bylo pouze doporučení.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:03:07 | #234516 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:27:09 | #234517 (8)

Víš co je obcházení banu?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 12:02:11 | #234532 (9)

víš co to je připálenej bramborák?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:45:31 | #234518 (7)

Nevotravuj s tím porád, zoufalý grafomane. *11298*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:53:17 | #234519 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:27:12 | #234474 (4)

Ptám se na bod 11. v pravidlech diskuzí. Je tento bod od všech zde dodržován?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:47:30 | #234478 (5)

Nevotravuj s tím porád, zoufalče. *231*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:54:12 | #234520 (6)