Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234484

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 20:14:09 | #234484
Reakce na příspěvek #234477

Vy jste potřebovali pomoc, ne my. Vy jste se pustili do souboje s nedostatečnými prostředky, ne my. Navíc po tom, co jste Ukrajinu ponižovali, se najednou ukázalo, že jí nutně potřebujete. Nás Ukrajina nezahanbila, zahanbila vás.



| Předmět: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili USArmy
02.05.26 22:48:29 | #234489 (1)

Ať už jsme nejakou pomoc potřebovali, nebo ne, co je podstatné, je to, že od vas se nam žádne nedostalo, coz to bude mít závažnější a dlouhodobější důsledky než současná ropna krize.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili…
02.05.26 23:20:48 | #234491 (2)

Nestraš a nevyhrožuj studenoválečnej zamrzlíku, už nejste v tý pozici jako v devadesátkách když jste si porcovali rusáka a předávali všechnu výrobu číňanovi páč hamižnost byla důležitější než myslet dopředu! *7487* *7487* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci…
03.05.26 00:19:50 | #234501 (3)

"Hamizdnost"? Jako vlastnost kapitalismu.
Byznis ktery nerost upada. Nic nestoji nas miste.

A ani neprekvapuje ze bohaty radej dal kradou nez ze by rozdavali!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili…
03.05.26 00:56:42 | #234505 (2)

Dostalo se vám jí od Ukrajiny, nad kterou jste dělali ramena, jakej je to looser. Dostali jste dobře za vyučenou.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ukrajinci zachránili…
03.05.26 11:01:18 | #234523 (2)

To byl a je osobní boj Trumpa. Nikoho se předem neptal. Opravdu je pro tebe tak těžké to pochopit?