jo komunisty ty oslavy a ta vděčnost Plzeňanů hrozně sere, tak si
vymýšlí ptákoviny. 
jo komunisty ty oslavy a ta vděčnost Plzeňanů hrozně sere, tak si
vymýšlí ptákoviny. 
Komunisti se vždycky snažili vylhat si historii, jak známo. Jste pořád stejní.
Komunisti ano a taky jejich zakladatelé židobolševici, nyní tu roli
převzali jejich soukmenovci
sionisti, milej Sčote!
To jsou pěkný soudružský ideologický fantazie. Komunisti to dělají mají pořád, jak nám tu ukazujete.
O historii nevíš vůbec nic tak nevím proč bych se měl s pařezem jako
ty bavit. 
Správně, nebav se s nikým, kdo by mohl narušit tvé ideologické fantazie. Dobře tě tví soudruzi vycvičili.
můžeš mi říct, proč bych měl bejt nsranej z nějaký akce, kam nelezu,
když vim, že pětidemoličníci jsou blbí jako blbuše?
https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/2051398425342716/
Počítám tak do deseti let to bude ve školních osnovách stejně jako
omluvnej dopis Němcům za atentát na Heydricha kterej už sepisuje Pávek a
jeho proto-Kolář!
Blbečci jako Sčot to podepíšou první!

Protože vás komunisty žere, že není po vašem. Protože jste nenávistní lidi.
jak si mohl vymyslet takovouhle koninu, mi hlava nebere. co má co společnýho charakter člověka s tím, jakýmu mančaftu fandí? a ještě mi napiš, jestli je nenávistnej pepa, lídr opozice, protože to byl taky komunista(on furt je), a to, co předvádí kvůli summitu nato a vůbec jako prezident, je k pláči
stačí se dívat na vaše projevy. Svojí nasranost a z ní vyvstávající nenávist tu permanentně dáváte najevo velice primitivním způsobem.
jistě, proč se nasranej necejtim a ani nejsem mi umíš jistě taky
vysvětlit, že jo? neberu ale nákup u čongů a frontu u kasy, tam jsem skoro
nasranej byl, ale dopadlo to dobře 
ale tady je pávek v roce 2012. to je rok, kdy ještě neměl zakopanou
stranickou knížku, jen vyhloubenou jámu. pro jistotu. kdyby se to ještě
otočilo

https://acr.mo.gov.cz/scripts/detail.php?id=68381&tmplid=527
Einsteine... opět si pletete pojmy... páč nejde o vděčnost...
nýbrž o nebetyčnou hloupost ovčanů
Plzně...!!! 
á další nasranej a poníženej komunista si přišel vylít svůj věčný
vztek. 
Uklidnění potřebuješ ty, proto sem dáváš takovýhle primitivnosti (na který se nikdo nekouká).
Einsteine... podle čeho může nikdo jako Vy, posoudit zda-li je to
primitivní, když se na to nekouká...???
Vy jste opravdu spadl na tu hlavičku... ale
ne až z kočárku, nýbrž přímo při vylíhnutí...!!! 
To poznám už podle úvodního obrázku, že je to projev primitivismu. Stejně jako tvoje průpovídky. Vyzrálý člověk se nechová dětinsky, tak jak to tu předvádíte vy soudruzi.
Einsteine... vypadá to na to, že jedinej komunista a k temu nasranej, páč
si neví rady se svým podělaným životem, jste zde Vy...!!! 
Einsteine... na příspěvcích takových zoufalců jako jsyte Vy, se akorát
dobře pobavím...
toť vše...
jo to je vidět, jak se bavíš, když se tu vyzpovídáváš ze svých
mindráků. 
Protože široce užívá obranné mechanismy (a dost primitivní, nutno dodat).
co furt máš s tou nasraností a podobnýma debilitama? nevypadl si jako zdechovský nebo vondra mámě jako malej z kočárku přímo na hlavičku s tím, že to ponese trvalý následky? bych se snad i vsadil, že jo.