tahle komunistická nasranost mi nejvíc hřeje u srdce. 
tahle komunistická nasranost mi nejvíc hřeje u srdce. 
můžeš mi říct, proč bych měl bejt nsranej z nějaký akce, kam nelezu,
když vim, že pětidemoličníci jsou blbí jako blbuše?
https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/2051398425342716/
Počítám tak do deseti let to bude ve školních osnovách stejně jako
omluvnej dopis Němcům za atentát na Heydricha kterej už sepisuje Pávek a
jeho proto-Kolář!
Blbečci jako Sčot to podepíšou první!

Protože vás komunisty žere, že není po vašem. Protože jste nenávistní lidi.
jak si mohl vymyslet takovouhle koninu, mi hlava nebere. co má co společnýho charakter člověka s tím, jakýmu mančaftu fandí? a ještě mi napiš, jestli je nenávistnej pepa, lídr opozice, protože to byl taky komunista(on furt je), a to, co předvádí kvůli summitu nato a vůbec jako prezident, je k pláči
stačí se dívat na vaše projevy. Svojí nasranost a z ní vyvstávající nenávist tu permanentně dáváte najevo velice primitivním způsobem.
jistě, proč se nasranej necejtim a ani nejsem mi umíš jistě taky
vysvětlit, že jo? neberu ale nákup u čongů a frontu u kasy, tam jsem skoro
nasranej byl, ale dopadlo to dobře 
ale tady je pávek v roce 2012. to je rok, kdy ještě neměl zakopanou
stranickou knížku, jen vyhloubenou jámu. pro jistotu. kdyby se to ještě
otočilo

https://acr.mo.gov.cz/scripts/detail.php?id=68381&tmplid=527