Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234595

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 21:56:21 | #234595
Reakce na příspěvek #234586

tahle komunistická nasranost mi nejvíc hřeje u srdce. *30446*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:01:49 | #234607 (1)

můžeš mi říct, proč bych měl bejt nsranej z nějaký akce, kam nelezu, když vim, že pětidemoličníci jsou blbí jako blbuše?
https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/2051398425342716/



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:13:55 | #234608 (2)

Počítám tak do deseti let to bude ve školních osnovách stejně jako omluvnej dopis Němcům za atentát na Heydricha kterej už sepisuje Pávek a jeho proto-Kolář! *27482* *27482* *27482* Blbečci jako Sčot to podepíšou první! *5176* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 00:54:15 | #234612 (2)

Protože vás komunisty žere, že není po vašem. Protože jste nenávistní lidi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 08:26:45 | #234626 (3)

jak si mohl vymyslet takovouhle koninu, mi hlava nebere. co má co společnýho charakter člověka s tím, jakýmu mančaftu fandí? a ještě mi napiš, jestli je nenávistnej pepa, lídr opozice, protože to byl taky komunista(on furt je), a to, co předvádí kvůli summitu nato a vůbec jako prezident, je k pláči



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 10:53:32 | #234628 (4)

stačí se dívat na vaše projevy. Svojí nasranost a z ní vyvstávající nenávist tu permanentně dáváte najevo velice primitivním způsobem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:41:16 | #234637 (5)

ty jsi opravdu kus dřeva. nevolil si pětidemolici?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:50:53 | #234642 (6)

a jé, zase jsem tě nasral. *34029*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 12:46:55 | #234653 (7)

jistě, proč se nasranej necejtim a ani nejsem mi umíš jistě taky vysvětlit, že jo? neberu ale nákup u čongů a frontu u kasy, tam jsem skoro nasranej byl, ale dopadlo to dobře *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 13:29:43 | #234658 (8)

kdyby ses nasranej necítil, tak by ses choval jinak.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 14:02:20 | #234668 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:19:28 | #234609 (1)

ale tady je pávek v roce 2012. to je rok, kdy ještě neměl zakopanou stranickou knížku, jen vyhloubenou jámu. pro jistotu. kdyby se to ještě otočilo
*27482* *27482*
https://acr.mo.gov.cz/scripts/detail.php?id=68381&tmplid=527



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:45:08 | #234610 (2)


Stranickou knížku nezakopal ale odhodil do Vltavy! *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 08:12:36 | #234623 (3)

hezká dobová olejomalba *23266*