Uklidnění potřebuješ ty, proto sem dáváš takovýhle primitivnosti (na který se nikdo nekouká).
Einsteine... podle čeho může nikdo jako Vy, posoudit zda-li je to
primitivní, když se na to nekouká...???
Vy jste opravdu spadl na tu hlavičku... ale
ne až z kočárku, nýbrž přímo při vylíhnutí...!!! 
To poznám už podle úvodního obrázku, že je to projev primitivismu. Stejně jako tvoje průpovídky. Vyzrálý člověk se nechová dětinsky, tak jak to tu předvádíte vy soudruzi.