Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234638

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
04.05.26 11:42:55 | #234638
Reakce na příspěvek #234630

Vasheku... zástupci USA se dostali na oslavy osvobození Plzně po srandapuči jen zásluhou kolaborantského Šaška Havla... *33441* a to ohýbáním historie, co se týče II. světové války...!!! *3419* S osvobozením Plzně nemají USA nic společného...!!! *16899* Naopak, vojáčkové USA se podíleli v Plzni na ničení československých továren, infrastruktury, bombardování civilních objektů a vraždění civilního obyvatelstva... stejně jako temu bylo v Praze... a taky byli hodně pilní při válečném a poválečném rabování Československa­...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE:
04.05.26 11:55:32 | #234646 (1)

To je tradiční komunistická lež, jakou jsme tu slýchávali 40 let. Ale hřeje mi u srdce, že tě vaše historická porážka hrozně sere. *30446*



| Předmět: RE: RE: RE:
04.05.26 12:17:00 | #234648 (2)

Einsteine... to pak znamená, že Vy, kovanej komunista, jste se podílel na té lži...!!! *33027* Vy jste typ komunistu, jakým je mluvčí prezidenta Koláře, agent Pávek, pokrytecká krysa... doma skříň plna knížek různých stran a uniforem různých armád... podle potřeby...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 12:21:55 | #234650 (3)

Kdybych byl komunista, tak bych psal stejný nenávistný bláboly jako ty a tví soudružský kamarádi a fandil bych rusku. *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 12:24:50 | #234652 (4)

Einsteine... jak jsem psal... Vy jste pokryteckej komunista jako agent Pávek... zasranej až za ušima, napsat pravdu...!!! *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 13:28:16 | #234657 (5)

jsi se SSSR nasranej na věčné časy, proto si vytváříš takové fantazie. *30446*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 15:54:37 | #234679 (6)

Einsteine... koukám *33767* Vy jste na tu svou palici spadl vícekrát... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 18:52:59 | #234684 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 07:31:25 | #234736 (8)

Einsteine...musel bych mít důvod, jako máte Vy...!!! *33027* Podle Vašich příspěvků. povinna školní docházka, byly tři nejhezčí roky Vašeho života... *33441* pak už jen zmar a bída... a internet, placenej sociálkou... *33441* čeká Vás i skvělá budoucnost... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 08:12:22 | #234740 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
05.05.26 10:13:08 | #234750 (10)

koukám... *33767* další Einstein, co spadl při vylíhnutí na palici... v této diskuzi nic vyjímečného... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 12:22:00 | #234774 (9)

zuřivost tě nutí psát takovéhle bláboly. Její důvod je nasnadě, vzhledem k tomu, že máš potřebu si se mnou vyřizovat účty.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 08:11:30 | #234739 (8)

Komouš se rozjel a neví jak se zabrzdit *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 12:23:30 | #234775 (9)

on se nezabrzdí, protože vztek je velice silný stimulant. *29716*



| Předmět: RE: RE:
05.05.26 08:10:25 | #234738 (1)

Ty jsi komunista jak poleno, soudruhu. Od tebe to fakt sedí, komiku *17574*



| Předmět: RE: RE: RE:
05.05.26 10:15:51 | #234751 (2)

Agente Pávku... máte něco na téma této diskuze, nebo máte zácpu a tak jste to *573* pustil druhou stranou...??? *33767* Povedlo se... *33027*