To je tradiční komunistická lež, jakou jsme tu slýchávali 40 let. Ale
hřeje mi u srdce, že tě vaše historická porážka hrozně sere. 
To je tradiční komunistická lež, jakou jsme tu slýchávali 40 let. Ale
hřeje mi u srdce, že tě vaše historická porážka hrozně sere. 
Einsteine... to pak znamená, že Vy, kovanej komunista, jste se podílel na
té lži...!!!
Vy jste typ komunistu, jakým je
mluvčí prezidenta Koláře, agent Pávek, pokrytecká krysa... doma skříň
plna knížek různých stran a uniforem různých armád... podle
potřeby...!!! 
Kdybych byl komunista, tak bych psal stejný nenávistný bláboly jako ty a
tví soudružský kamarádi a fandil bych rusku. 
Einsteine... jak jsem psal... Vy jste pokryteckej komunista jako agent
Pávek... zasranej až za ušima, napsat pravdu...!!! 
jsi se SSSR nasranej na věčné časy, proto si vytváříš takové
fantazie. 
Einsteine...musel bych mít důvod, jako máte Vy...!!!
Podle Vašich příspěvků. povinna
školní docházka, byly tři nejhezčí roky Vašeho života...
pak už jen zmar a bída... a internet,
placenej sociálkou...
čeká Vás i skvělá
budoucnost... 
koukám...
další Einstein, co spadl při vylíhnutí
na palici... v této diskuzi nic vyjímečného... 
zuřivost tě nutí psát takovéhle bláboly. Její důvod je nasnadě, vzhledem k tomu, že máš potřebu si se mnou vyřizovat účty.