"Má TACO karty na to, aby Číně adekvátně odpovědél?"
Mate vy neco na to, abyste adekvatne odpovedeli Putinovi?
"Má TACO karty na to, aby Číně adekvátně odpovědél?"
Mate vy neco na to, abyste adekvatne odpovedeli Putinovi?
Putin už téměř neopouští bunkry. Neobjevuje se na veřejnosti ani ve své vile
A jak se Čína vypořádá s tou blokádou? Pošle vojenské lodě do Ománského zálivu a bude zasahovat do operací amerického námořnictva? Přestane vyvážet průmyslové zboží do Spojených států? O tom se baba nijak nezmiňuje.
Ono se americké námořnictvo bude srát do čínskejch lodí?? Kdo je víc
závislej na kom,,,Čína na vás nebo vy na Číně,
dnes si už neumíte vyrobit skoro nic!!

Easy-livin: O tom Putinovým řiťolizci jsem se tu jiz mnohokrát vyjádřil.
https://www.neglobal.eu/jeffrey-sachs-three-times-a-traitor/
Klasika, když, nefungujou argumenty tak je třeba zesměšňovat a
očerňovat.
Jak CIA tak Mossad na to má speciální oddělení.
