Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234744

Zobrazit vše


| Předmět:
05.05.26 09:09:03 | #234744

Sefka Wikipedie o významu pravdy ve sdílení informací na teto platformě:

"Jedním z nejvýznamnějších rozdílů, které jsou nezbytné pro přechod od polarizace k produktivitě, je to, že wikipedisté, kteří tyto články píší, se ve skutečnosti nezaměřují na pravdu, ale pracují na něčem, co je o něco dosažitelnější, a to, co je v danou chvíli to nejlepší, co můžeme vědět v tuto chvíli, a po sedmi letech si vlastně myslím, že jsou na správné stopě, že u většiny našich neshod není hledání pravdy a snaha přesvědčit ostatní o pravdě nutně tím nejlepším místem, kde začít, a že naše úcta k pravdě se může stát trochu rozptýlením, které nám brání najít konsenzus".

Jinými slovy, pravda vlastně není důležitá, pokud všichni najdeme cestu k tomu aby jsme stejne uvazovali a vycházeli spolu. *9388*



| Předmět: RE:
05.05.26 09:13:31 | #234745 (1)

Karle, co ti ta jeji retorika pripomina?



| Předmět: RE: RE:
05.05.26 12:04:39 | #234765 (2)

Nejspíš jeho dutou hlavu která si musí pomáhat s AI předprogramovanými odpověďmi. Tikkun Olam! *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE:
05.05.26 10:10:55 | #234749 (1)

kujone... ovčané USA se nikdy nezajímali... a nezajímají o pravdu... ti sežerou cokoliv, co se třpytí...!!! *18814*




| Předmět: RE:
05.05.26 12:09:56 | #234768 (1)

| Předmět: RE:
05.05.26 13:08:06 | #234781 (1)

Tak určitě... jediný pravdomluvec je přece soudruh Trump, to ví přece každý *27179*



| Předmět: RE: RE:
05.05.26 20:27:55 | #234853 (2)

Tvůj výrok je známkou toho, jak seš percepčně omezenej.



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 05:38:22 | #234865 (3)

Ty jsi MAGAr, ty by jsi v pravde existovat nemohl. Ty ani nemuzes vedet co pravda je protoze pravda je pro slusne lidi.

Kolik je u vas benzin, vole? Je uz nizsi nez za Presicenta Bidena jak tvuj Dear Leder ti pravdive nalhal, ze bude? Co inflace? Je nizsi nez za Presidenta Bidena a nebo ti tvuj Dear Leader lhal, ze bude? To je zajimave, on nam nerika jake to mame, jen slibuje do budoicna. To mi moc pripomina komunisticky diktatroy. Ale ja vim, co muze jeden ocekavat od debila ktery zbankrotoval i Casino? Pruser ale je, ze on taky s sebou nosi klice k odpaleni raket s nuklearnima hlavicema.

Proc ma Dear Lader tolik kognitivních testů? Zamyslel jsi se nad tim? Ten MAGAr se chlubi jak mu je casto davaji a jak je vsechny bravurne zvlada. Takove testy se davaji dementum a casto aby se vedelo jak rychle demence pokracuje "meni" *16449* *24664*
*18394* *7487* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 20:24:39 | #234932 (4)

"Co inflace? Je nizsi nez za Presidenta Bidena a nebo ti tvuj Dear Leader lhal, ze bude?"

2021 - 7.04%
2022 - 6.45%
3023 - 3.35%
2024 - 2.89%

https://www.macrotrends.net/2497/historical-inflation-rate-by-year#google_vignette

Definitivne. Vole.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 02:07:17 | #234946 (5)

Nebudu to hazet vsechno na TACO. Mozna si pamatujes, ze ve 2021 jsme jeste tvrde valcili s COVID a proto inflace vystrelila na kratky cas pres 7%. President Biden to stahl dolu a ted to jde zase nahoru. Go figure *500*

2021 - 7.04% ... President Biden dostal od TACO strasnou ekonomickou situaci, ale to byla vina predevsim COVIDu.
2022 - 6.45% ... Pod vedenim Presidenta Bidena, inflace padala a
3023 - 3.35% ... padala a
2024 - 2.89% ... padala. Pak TACO slibil, ze snizi inflaci
2025 - 2.5% ... a spdla az sem a v takovem stavu to President Biden predal TACOvi. Ten se zacal do ekonomie vrtat a ejhle
2026 - 3.3% ... inflace se zvysuje (3.3 % je z brezna 2025 - 2026) a jde nahoru diky drazsim cenam energie.

Pockame si jak to pujde dal s tou valkou. *1047* *500* *24664*