Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234789

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
05.05.26 14:02:20 | #234789
Reakce na příspěvek #234787

To nesouhlasí s tím, co vidím v reálu. Přijeď do ČR, vezmeš např Forda, já stejně starou Škodovku - dejme tomu 8 letá auta to budou, obě budou potřebovat vyměnit převodovku, udělat brzdy, vyměnit komplet spojku + pár drobností. Dáme si 14 dnů, poraď si jak umíš. Pak si to sečteme. Ta Škodovka bude opravena max za půlku ceny oprav Fordu.
Ty zapomínáš zohlednit, kde se ony opravy provádějí! V Americe? V Evropě?
Jistě, že u tebe za rohem vyjde oprava amerického auta levněji, než našeho auta, ty .ole!!
Stejně jak u nás oprava našich aut!!! Navíc pokud jde o starší auto, zajedu na první vrakáč a vyjmenované díly koupím zánovní za 10 000,- dohromady komplet *27179*
Do Fordu za100 000,- *2457*



| Předmět: RE: RE: RE:
05.05.26 14:03:58 | #234790 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
05.05.26 14:21:24 | #234792 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:32:14 | #234794 (2)

Tak samozřejmě, že opravy zámořských značek jsou dražší. Ať u vás, nebo u nás.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:38:20 | #234798 (3)

To je jedna věc, druhá je složitost. Kolikrát myslíš že průměrný Američan oddělá turbo na svém motoru? Asi moc ne, protože je v tom motoru nemají. EGR, karbonizace dieselu, komplikovaný infotainment, komplikované systémy čidel atp. To průměrnému Amíkovi na průměrném americkém voze odpadá. Řeší na tom zas jiné věci, ohledně námahy podvozku atp. Obecně jsou ale opravy evropských aut komplikovanější, časově náročnější a tudíž i dražší.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:51:39 | #234802 (4)

Turbo je dnes ve vetsine aut



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:53:13 | #234803 (5)

Toyota Camry Made in USA je nejprodávanějším osobním automobilem v USA, a to již více než 20 let v řadě. Ačkoli ji v celkovém prodeji často předstihují SUV jako Toyota RAV4, Camry zůstává nejprodávanějším tradičním sedanem/osobním automobilem s více než 316 000 prodanými kusy v roce 2025.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 15:48:32 | #234813 (5)

Pravda, asi jsem se nechal unést vzpomínkami na minulost a atmosferickými motory V8 a V6(ty už jsou dnes většinou opravdu přeplňované). Takže poznámka o turbech není až tak relevantní, to ostatní zůstává.



| Předmět: RE: RE: RE:
05.05.26 14:31:34 | #234793 (1)

Jenom opravdický blbec koupí auto, u kterého po 8-mi letech ježdění, což je podle českých statistik, najetých ca. 160.000 km, potřebuje měnit převodovku nebo spojku...!!! *18814* Einsteine.. zjistěte si nejdřív ceny a dodací lhůty náhradních dílů na auta z USA, než plácnete ty žvásty, typického, českého kutila, který musí shánět náhradní díly na vrakovištích... a platí je z dedičství po babičce...!!! *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:33:20 | #234795 (2)

Tvl ty jsi trouba *17574*
Tys vůbec nepochopil, o čem je řeč *4960* *17574*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 15:06:33 | #234807 (3)

Einsteine... Vy hlavně nechápete, jaké žvásty zde píšete... *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:35:09 | #234796 (2)

K tématu nic nemáš? Tak se nevyjadřuj, blbe.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:45:37 | #234801 (3)

Einsteine... zdá se Vám, že to není k tématu...??? Pak odevzdejte občanku a mazejte zpět do ústavu...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:42:22 | #234799 (2)

Tak konkrétně v ČR hojně užívaná DSG má životnost někde mezi 150-200 tisíc. U auta užívaného v pražském provozu to může být i míň. Nemáš náhodou Škodovku a automatu? Nebo to je na tebe velkej luxus? *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:53:25 | #234804 (3)

Einsteine... jak jsem napsal... jenom opravdický blbec koupí takové auto... koukám *33767* je Vás takových odborníků na této diskuzi více...!!! *16920* Až budete dědit po druhé babičce, tak si kupte auto... ne Škodovku s DSG... *18814* ke které dostanete od prodejce náhradní sadu gumiček do stěračů, jako bonus...!!! *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 15:52:09 | #234814 (4)

Nekoukej, víš hovno čím jezdím ty nýmande ze střechy. *1* Jen těch několik párů bot co jsem si o víkendu koupil na letní sezonu jsou dražší než pekáč, kterej od revoluce proháníš. *1* Každopádně i přes všechny tvoje komoušský štěky platí, že zrovna nejrozšířenejší auto v ČR má tu životnost převodovky jak jsem psal.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 16:18:16 | #234823 (5)

Tak ona to má za sebou už i druhá Vaše babička...??? Předpokládám, zůstalo něco z dědictví i na zimní rukavice, neutratil jste všechno za letní boty...?!? *3419* A kde byla ta burza použitého zboží...??? *33767* Tož to máte zdeformované i haksny... nejen hlavu... kolik Vám v cirkuse platí...??? *33767*
Einsteine... to Vaše nejrozšířenější auto si múžete strčit do (_|_) jak jsem psal, to kupují jen ti, co mají v hlavě na *573*... gratuluju...!!! *33027* Taky to podle toho v Česku, bohužel, vypadá...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 17:51:23 | #234843 (6)

Takže zase jen blabla o babičkách. Nemůžu za to, že ty tvoje byly tak bezcenný, že ti po nich nic nezbylo. Máte to holt v rodině, že jste jen chudá blbá pakáž. *1* *1* Butiky Tom Ford a Gucci burzy nepořádají, ale to lopata jako ty nemůže vědět. *31001*
Nevím, jak moc mají ti, co rozhodují o fleetech v korporátech nasráno v hlavě, každopádně pravdou je, že Škodovky nakupují, i díky tomu je Škodovka tam kde je. A po pár letech je prodají. A pak je kupují jiní lidé. A když takové auto 5x protočí majitele, možná si ho budeš moct dovolit i ty, závistivej žebrák. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 18:11:07 | #234848 (7)

Einsteine... pohádkář Andersen nula proti Vám... *33027* mohl byste psát pro Forum24... tam píšou touhou zpitomnělí pohádkáři...!!! *33441* Někdo dědictví po babičkách nepotřebuje, jinej z dědictví po nich, u Gucciho a u Škodovky, automaty s DSG, nakupuje...!!! *2* Ještě že je ten internet... jinak byste ani nevěděl, kde že to vlastně ty boty nakupujete...!!! *18814* Tak nyní natáhněte škrpále po dědovi a mazejte opět na žebráckou směnu... snad se Vám povede něco vyžebrat... třeba na další, pro změnu zimní, boty od Gucciho...!!! *33027* Při všem tom štěstí s dědictvím po babičkách, máte docela celoživotní smůlu, že se nedá koupit mozek...!!! *16899*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 17:08:01 | #234921 (8)

Hele není můj problém že si neumíš představit možnost, že si někdo zaletí na prodlouženej víkend do Milána a nakoupí tam hadry a boty za 15 tisíc Euro. *1* *1* Chápu že vy komouši máte závist tak zadřenou pod kůží, že si úspěchy jiných neumíte vysvětlit jinak než dědictvím. Nejsi první ubožák v mém životě, který podobné slinty trousí. Ale máte všichni jedno společného - jste uslintaný ubožáci, co v životě sami nic nedokázali, jen závidět a prskat jedy. A to je ten nejlepší trest pro takové lidské zmetky jako jsi ty, že se užíráte vlastní neschopností a úspěšným jste u prdele. *1* *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.05.26 17:46:54 | #234931 (9)

Úspěšný Einsteine... *2* ještě že Vám sociálka platí internet... páč jinak by se svět o Vašem úspěchu nedověděl...!!! *16920* A tak jen taková malá, ale pro Vás určitě velice užitečná rada... v tržnici SAPA, prej mají zítra slevový den... tudíž nemusíte ztrácet čas létáním do Milána... *4511* a můžete nakoupit hadry a boty v hodnotě 15 tisíc EUR, přímo u výrobce... a levněji... *3419* páč dědictví po Vaší babičce taky není nekonečné...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.05.26 08:14:02 | #234956 (10)

SAPA je pro lidi jako jsi ty. Nejhorší jsou nevyžádané rady, které jsou navíc úplně hloupé. Doma ti to asi projde, ale na mě s tím ty ubožáku nechoď. *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.05.26 08:24:00 | #235391 (11)

Einsteine... komu není tady, temu není pomoci... *4511*