Einsteine... jak jsem napsal... jenom opravdický blbec koupí takové
auto... koukám
je Vás takových odborníků na této
diskuzi více...!!!
Až budete dědit po druhé
babičce, tak si kupte auto... ne Škodovku s DSG...
ke které dostanete od prodejce náhradní
sadu gumiček do stěračů, jako bonus...!!! 

Jen těch několik párů bot co jsem si
o víkendu koupil na letní sezonu jsou dražší než pekáč, kterej od
revoluce proháníš.
A kde byla ta burza použitého
zboží...???
... gratuluju...!!!
Taky to podle toho v Česku, bohužel,
vypadá...!!! 

Někdo dědictví po babičkách
nepotřebuje, jinej z dědictví po nich, u Gucciho a u Škodovky, automaty s
DSG, nakupuje...!!! 
a můžete nakoupit hadry a boty v hodnotě
15 tisíc EUR, přímo u výrobce... a levněji...