Tak ona to má za sebou už i druhá Vaše babička...??? Předpokládám,
zůstalo něco z dědictví i na zimní rukavice, neutratil jste všechno za
letní boty...?!?
A kde byla ta burza použitého
zboží...???
Tož to máte zdeformované i haksny...
nejen hlavu... kolik Vám v cirkuse platí...??? 
Einsteine... to Vaše nejrozšířenější auto si múžete strčit do (_|_)
jak jsem psal, to kupují jen ti, co mají v hlavě na
... gratuluju...!!!
Taky to podle toho v Česku, bohužel,
vypadá...!!! 



Někdo dědictví po babičkách
nepotřebuje, jinej z dědictví po nich, u Gucciho a u Škodovky, automaty s
DSG, nakupuje...!!! 
A tak jen taková malá, ale pro Vás
určitě velice užitečná rada... v tržnici SAPA, prej mají zítra slevový
den... tudíž nemusíte ztrácet čas létáním do Milána...
a můžete nakoupit hadry a boty v hodnotě
15 tisíc EUR, přímo u výrobce... a levněji...