Dekujeme za uctu k USA

kdyby jen to... ještě radši vylížou Američanům, za žvýkačku, jejich
(_|_)
nechte si chutnat... 
my nejsme komunisti, co vylízali všechny ruské... Seš hanba národa.
Einsteine... koukám, jako správný komunista, typu agenta Pávka, stíháte
lízat všem...
věřím, že se již zítra přesunete do
Brna... abyste byl první u pochoutky... (_|_) vašeho führera, Posselta...

Za co děkuješ ty, Václave? Ty jsi se narodil až po válce a to v Praze,
ne v USA.
Pochopil bych poděkování od lidí, kteří to prožili, nebo od potomků
těch, co to prožili z USA, ale nechápu, proč děkuješ zrovna ty.
To je podekovani tem slusnym Americanum kteri chranili a chrani demokracii.
jak sam vis, ty mezi ne nepatris ... vole.



Co to plácáš za nesmysly o chránění demokracie.???
Každej jeden z poválečnejch US
prezidentů kdyby byl souzen tak jak jste soudili Němce v Norimberku by dostal
nejmíˇn doživotí ale spíš provaz za všechny ty agresivní války které
rozpoutal za jeho volební období ve jménu "demogracie a svobody"

