Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235010

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Satle
07.05.26 19:26:06 | #235010
Reakce na příspěvek #235008


Taky se snažíš přepsat historii nebos jich málo schytal pádlem na budku?? *2* *2* *5325*



| Předmět: RE: RE: Satle
07.05.26 20:34:08 | #235015 (1)

Po valce priel rusak do Prahy okupovat a ne osvobozovat.
Rabovat jako vside jinde i v rakousku. *12499*




| Předmět: RE: RE: RE: Satle
07.05.26 21:13:06 | #235020 (2)

Rabujou všechny armády a stejně tak znásilňujou jak se děje dnes v Gaze a Libanonu
se dělo za WWII všude a ve všech armádách. Do jaké míry je otázkou věrohodnosti zdrojů. Samozřejmě hodné západní armády to nedělali! *4511* *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 11:49:16 | #235057 (3)

Nikdy systémově, na rozdíl od Rudé armády, která doslova kopírovala nenávistnou bolšánskou propagandu lidí jako Ilja Erenburg.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:11:58 | #235097 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:13:12 | #235098 (5)

Pro duševního mrzáčka ještě jednou, v rámci 2.SV se to z řad spojenců podařilo na systémovou činnost povýšit pouze barbarům z ruSSácka, nikomu jinému.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:17:19 | #235101 (6)

Statisícům fra *33648* *33069* *16449* ncouzek nebo italek to bylo stejně u prdele jako němkám, debile!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:18:59 | #235104 (7)

Dolož ty statisíce, ty blbečku. Všude se píše o stovkách, max. tisících případech ve Francii. *1* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:23:17 | #235107 (8)

Protože statisíce se jich to bálo nahlásit tak proto se o tom ty blbínku nepsalo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:25:28 | #235110 (9)

*2* *2* *2* A svítilo tenkrát zelené sluníčko, ale taky se o tom nesmělo mluvit. *2*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:29:04 | #235115 (11)

No už jsem myslel že se nedočkám kvalitních zdrojů info z Youtube *2* *2* *2*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:20:17 | #235106 (7)

To v tisících známých případech je tomu u nás v Československu a odhady dokonce mluví o desítkách tisíc. Na tak malou zemičku, slušná porce. Mamka asi taky dostala do kožichu od nějakého Mogola co, proto ten ne úplně funkční mozek u tebe. *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:25:12 | #235109 (8)

Ta tvoje to provozovala v lágru za lágr geld! *4585* *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:26:27 | #235111 (9)

Zaplaťpánbůh ne s takovejma dementama, jako musel být tvůj fotr.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:27:25 | #235112 (10)

Čímž z mé strany ukončuji urážky rodičů, už je to nuda. *31001*
Stejná jako ty tvoje rádoby chytrý slinty z Trubky a podobných zdrojů *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:28:45 | #235114 (11)
| Předmět: RE: RE: Satle
08.05.26 11:51:21 | #235059 (1)

v 21. století je někdo stále živen komunistickými slinty o "osvobození"? Jedinec, který odhalil každé židovské spiknutí a najednou věří na bratrskou nezištnou výpomoc, která se jaksi protáhla o dalších 40 let a jednu invazi vojsku v poločase? *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 14:26:05 | #235085 (2)

Ten ždiběc republiky na obrázku pitomce jako tebe opravňuje tvrdit stejně jako Blbuši, že nás osvobodili američani, nebo jseš už úplným a bezpodmínečným vykusovačem americkejch kaštanů, malej Škemráčku?? *4585* *4585* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:02:05 | #235091 (3)

Já nekomentuji Američany ty zaschlej ubožáčku, já mluvil o termínu "osvobození" v kontextu s Rudou armádou. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:04:30 | #235093 (4)

Rudá Armáda nás osvobodila od SS, Gestapa i Wehrmachtu, pitomečku Škemravá a hovno s tím naděláš! *4585* *7487* *7487* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:05:36 | #235094 (5)

Rudá armáda tu nahradila německé jednotky. O svobodě jsme si mohli dalších 40 let jen zdát. Tak neplácej kraviny, ty hovno nadělané. *31001*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:07:53 | #235095 (6)

To jí umožnili liberální zrádcové tvojeho a Benešova typu! *7487* *7487* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:11:52 | #235096 (7)

Bez ohledu na mizernou politiku během 2.SV a po jejím konci a jeho naivnímu příklonu s ruSSácku on nebyl tím, kdo určoval kam dojdou negramotní mongolští nájezdníci z řad RA. Stejně tak nenutil lidi volit po válce komouše. Nicméně když čtu tvoje slinty, nejsem si jist, zda bys to nebyl zrovna ty(nebo tvůj tatík), co čouhali rudým komisařům z prdele jen na kousíček.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:14:57 | #235100 (8)

Když já čtu tvoje vejblitky tak vím, že tvůj tatík byl kápo v koncentráku špíno Škemrácká.! *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:18:20 | #235103 (9)

Tvl tak ty jsi nejen strašlivě bystrej, ale i neskutečně vtipnej a umíš neuvěřitelně originální urážky v reakcích na jiné. *2* *2* To se hned pozná otevřená hlavinka.
Jen s drobnou vadou na kráse, že zasranej antisemita jsi tu ty, nikoli já. *1*