
Taky se snažíš přepsat historii nebos jich málo schytal pádlem na budku??

Po valce priel rusak do Prahy okupovat a ne osvobozovat.
Rabovat jako vside jinde i v rakousku. 
Rabujou všechny armády a stejně tak znásilňujou jak se děje dnes v Gaze
a Libanonu
se dělo za WWII všude a ve všech armádách. Do jaké míry je otázkou
věrohodnosti zdrojů. Samozřejmě hodné západní armády to nedělali!

Nikdy systémově, na rozdíl od Rudé armády, která doslova kopírovala nenávistnou bolšánskou propagandu lidí jako Ilja Erenburg.
https://www.reddit.com/r/whenwomenrefuse/comments/1co1kop/taboo_french_women_speak_out_on_rapes_by_us/?tl=cs

Drž hubu Škemráku, dělo se to a děje ve všech armádách bez rozdílu!
Pro duševního mrzáčka ještě jednou, v rámci 2.SV se to z řad spojenců podařilo na systémovou činnost povýšit pouze barbarům z ruSSácka, nikomu jinému.
Statisícům fra
ncouzek nebo italek to bylo stejně u prdele
jako němkám, debile!
Dolož ty statisíce, ty blbečku. Všude se píše o stovkách, max.
tisících případech ve Francii.

Protože statisíce se jich to bálo nahlásit tak proto se o tom ty blbínku nepsalo.
A svítilo tenkrát zelené sluníčko, ale taky se o
tom nesmělo mluvit. 
No už jsem myslel že se nedočkám kvalitních zdrojů info z Youtube

To v tisících známých případech je tomu u nás v Československu a
odhady dokonce mluví o desítkách tisíc. Na tak malou zemičku, slušná
porce. Mamka asi taky dostala do kožichu od nějakého Mogola co, proto ten ne
úplně funkční mozek u tebe. 
Čímž z mé strany ukončuji urážky rodičů, už je to nuda. 
Stejná jako ty tvoje rádoby chytrý slinty z Trubky a podobných zdrojů 
v 21. století je někdo stále živen komunistickými slinty o
"osvobození"? Jedinec, který odhalil každé židovské spiknutí a najednou
věří na bratrskou nezištnou výpomoc, která se jaksi protáhla o dalších
40 let a jednu invazi vojsku v poločase?

Ten ždiběc republiky na obrázku pitomce jako tebe opravňuje tvrdit
stejně jako Blbuši, že nás osvobodili američani, nebo jseš už úplným a
bezpodmínečným vykusovačem americkejch kaštanů, malej Škemráčku??

Já nekomentuji Američany ty zaschlej ubožáčku, já mluvil o termínu
"osvobození" v kontextu s Rudou armádou. 
Rudá Armáda nás osvobodila od SS, Gestapa i Wehrmachtu, pitomečku
Škemravá a hovno s tím naděláš!

Rudá armáda tu nahradila německé jednotky. O svobodě jsme si mohli
dalších 40 let jen zdát. Tak neplácej kraviny, ty hovno nadělané. 
Bez ohledu na mizernou politiku během 2.SV a po jejím konci a jeho naivnímu příklonu s ruSSácku on nebyl tím, kdo určoval kam dojdou negramotní mongolští nájezdníci z řad RA. Stejně tak nenutil lidi volit po válce komouše. Nicméně když čtu tvoje slinty, nejsem si jist, zda bys to nebyl zrovna ty(nebo tvůj tatík), co čouhali rudým komisařům z prdele jen na kousíček.
Když já čtu tvoje vejblitky tak vím, že tvůj tatík byl kápo v
koncentráku špíno Škemrácká.! 
Tvl tak ty jsi nejen strašlivě bystrej, ale i neskutečně vtipnej a umíš
neuvěřitelně originální urážky v reakcích na jiné.
To se
hned pozná otevřená hlavinka.
Jen s drobnou vadou na kráse, že zasranej antisemita jsi tu ty, nikoli já.
