Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235029

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.26 05:55:43 | #235029

Easy-livin Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: Oslavy osvobození Plzně
07.05.2026 07:53 | #234953 (3)

Co to plácáš za nesmysly o chránění demokracie.??? *3447* Každej jeden z poválečnejch US prezidentů kdyby byl souzen tak jak jste soudili Němce v Norimberku by dostal nejmíˇn doživotí ale spíš provaz za všechny ty agresivní války které rozpoutal za jeho volební období ve jménu "demogracie a svobody" *3447* *3447* *2*

Nejsi pozorny. Moje reakce byla na Andrejky podekovani "Dekujeme za uctu k USA" za prispevek "... v Plzni u památníku Díky Ameriko hlavní vzpomínkový akt, u kterého budou přítomni i dva dosud žijící veteráni, členové vlády, a velvyslanci zemí USA a Belgie. Přímý přenos bude opět zde:"

Tenkrat to bylo naplno o svobode a demokracii. Dnes MAGAri, nasledovnici kultu osobnosti svobodu a demokracii odmitaji.

Kult osobnosti:
Situace, kdy je veřejná osobnost, obvykle politický vůdce, prostřednictvím médií, propagandy a mediálních spektáklů záměrně prezentována jako hrdinská, božská a neomylná postava, která si zaslouží bezvýhradný obdiv a uctívání

Beammeup, vis ktera z tech chrakteristic NEpasuje na Trumpa? *18394* *24664*



| Předmět: RE:
08.05.26 11:04:58 | #235039 (1)


Hezkej pokus ale na mě ty tvoje kydy neplatěj! *4585* *7487* *7487* *7487*



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 11:07:34 | #235042 (2)

Krom Panamy a Vietnamu bylo všechno OK.




| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 11:09:08 | #235045 (3)

*2* *33069* Ty se starej o brambory a jestli nemá cinknutou váhu. *4585*



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 06:32:47 | #235184 (2)

Ty hezkej pokuse, kdyby Americani a spojenci nenakopali Hitlerovi tak by jsme si psali Nemecky. Ale nastesti jsme meli stesti a tak si muzeme psat Rusky *2* *24664*




| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 08:32:14 | #235187 (3)

No a? Já německy umím, to by vadilo jenom tobě hotentote. *3440* *2*