beammeup Uživatel je online | Předmět: RE: RE:
08.05.26 22:09:02 | #235154 (2)
To, ze strana demokratu je dnes prolezla komunisty je lez? 
Samozrejme, ze je to lez. Ale je taky Pravda, ze kazda organizave ma debily
ve svych radach, jen se zda, ze pravicaci jich maji vic (fasisti, nacisti,
rasisti, LGBTQfobove ... jine?). Mas nejaky cislo, nebo pripad z ktereho je
jasne, ze to je tak jak to pises? Ber v uvahu tohle:
- Strili Demokrate (Komuiniste) Americany na na ulicich jako to dela ICE?
- Napadaji Demokrate (Komuiniste) fyzicky, ozbrojeni vladni zrizeni jako
MAGAri 6. Ledna, 2020?
Ja jsem progresivni democrat, jsem pro svobodu, demokracii a “law &
order” pro cely narod ve stejne mire pro vsechny. Na komunisty, obvzlaste na
ty kteri vladli ve Vychodni Evrope, jsem velice alergickej, to byl diktatoriat.
Co tobe vadi na americkych komunistech (krome jejich nazvu) a jak ti skodi? Me
spis vadi pravicaci fasisti, nacisti, rasisti, LGBTQfobove a rozhodne nemohu
podporovat utok na demokraticky vladni system jako napr. Pokus o prevrat
1-6-2020, obsazeni statni budovy v Michigan, vrazdy spachane ICE.
Predstav si, ze by jsme vsichni byli Demokrate, snazili se jeden druhemu
vyjit vstric, vsichni by jsme meli stejna prava. Museli by jsme si zvyknout, ze
v ramci schvalene demokracie NEmuzeme mit vsechno na 100%, ale muzeme
mit veci a zakony ktere neutlacuji nici svobodu, parvo a blahobyt jinych. A
predstav si, ze by jsme vsichni byli pravicaci, lhali si, byli fasisti, nacisti,
rasisti, LGBTQfobove atd. a navzajem nenavideli.
Kde si myslis, ze by lide meli lepsi sanci mit stastnejsi a spokojenejsi
zivoty?
