hele vole, pr'ze to je lez!
Mas v tom bordel skolacku z vysokyho patra. O to jakou jak so rikaji a jakou
ideologii tlaci je naprosto nezajimave. Mezi fasisty, komunisty, nacionalisty,
rasisty, monarchie, MAGA … mezi nema nevidim zadny rozdil krome jmena, ale
take to porovnavak ke staremu (americkemu?) eceni: Kdyz to chodi jako kachna,
plave jako kachna a kvaka jako kachna, tak je to s nejvetsi pravdepodobnosti
kachna. 
Snad se ti jednou rozsviti, a uvedomis si, ze ten system nebude dobry ani pro tebe a tve potomky (mas-li).
Dikratori jsou nepopularni a mnozi skoncili velice spatne.
• Hitler a jini nackove – spachali sebevrazdy, nekteri postrileli i sve deti
manzeky a jini byli po valce popraveni.
• Jorge Rafael Videla – zamrel ve vezeni kde odpykaval doživotní trest za
zločiny proti lidskosti.
• Saddam Hussein – popraven.
• Stalin – zemrel s nejvetsi pravdepodobnosti prirozenou smrti, ale byl
zavrhly jeho nasledniky za zverstva ktera nadelal.
• Putin – ten udajne spi v bungru.
• Mussolini – popraven ittalskyma partizanama
Seznam je dlouhy, ale taci nezili dobry zivot protoze vetsina naroda je
nenavidela. Lide proste nemaji radi nekomu jen tak nekomu slouzit protoze je
oblbuje. Vetsina lidi ma rada pravdu.

beammeup Uživatel je online | Předmět: RE: RE:
08.05.26 22:09:02 | #235154 (2)
To, ze strana demokratu je dnes prolezla komunisty je lez?
Samozrejme, ze je to lez. Ale je taky Pravda, ze kazda organizave ma debily ve svych radach, jen se zda, ze pravicaci jich maji vic (fasisti, nacisti, rasisti, LGBTQfobove ... jine?). Mas nejaky cislo, nebo pripad z ktereho je jasne, ze to je tak jak to pises? Ber v uvahu tohle:
Ja jsem progresivni democrat, jsem pro svobodu, demokracii a “law & order” pro cely narod ve stejne mire pro vsechny. Na komunisty, obvzlaste na ty kteri vladli ve Vychodni Evrope, jsem velice alergickej, to byl diktatoriat. Co tobe vadi na americkych komunistech (krome jejich nazvu) a jak ti skodi? Me spis vadi pravicaci fasisti, nacisti, rasisti, LGBTQfobove a rozhodne nemohu podporovat utok na demokraticky vladni system jako napr. Pokus o prevrat 1-6-2020, obsazeni statni budovy v Michigan, vrazdy spachane ICE.
Predstav si, ze by jsme vsichni byli Demokrate, snazili se jeden druhemu vyjit vstric, vsichni by jsme meli stejna prava. Museli by jsme si zvyknout, ze v ramci schvalene demokracie NEmuzeme mit vsechno na 100%, ale muzeme mit veci a zakony ktere neutlacuji nici svobodu, parvo a blahobyt jinych. A predstav si, ze by jsme vsichni byli pravicaci, lhali si, byli fasisti, nacisti, rasisti, LGBTQfobove atd. a navzajem nenavideli.
Kde si myslis, ze by lide meli lepsi sanci mit stastnejsi a spokojenejsi
zivoty?

"Predstav si, ze by jsme vsichni byli Demokrate, snazili se jeden druhemu vyjit vstric"
Tohle si predstavit nedokazu. 