Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235190

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
09.05.26 10:32:04 | #235190
Reakce na příspěvek #235189

jo ruský fašouni v Praze, z toho musí být komunisti nadšený.



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 10:41:02 | #235191 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 10:49:35 | #235193 (2)

já ne, já je tady nepropaguju, bolševíčku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 10:51:45 | #235194 (3)

ne, ale seš zralej na mrtvičku. jestli teda tě už nelízla *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 10:56:38 | #235197 (4)

klidně si fantazíruj, když nic jiného k dispozici nemáš.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:05:35 | #235228 (5)

On je nemocnej. Všude vidí brambory, má z nich nějakou obsesi či co, asi ho nějaká taková pohodila na poli *27179* Plete si nicky, píše nesmysly, odpovídá z cesty. A jinak - má už asi osmej nick tady. Nemá zájem o diskuzi, jen provokuje. Prostě takovej Pepek Vyskočil *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:10:15 | #235230 (6)

prostě bolševik. Takoví jsou všichni.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:00:33 | #235227 (4)

Škemrale. Na tu jsi byl zralej ty, když jsi na kolenou prosil Pavlu, aby tě pustila na diskuzi a že ti jde o život a kdesi cosi a škemral jsi a škemral, ty babo. Na tvým místě smažu profil a už bych se tu pro tu ostudu neukázal. To jsi chlap?! Takhle se ponížit, to ani kdyby fakt o život šlo.
Jsi baba a hloupá k tomu, Jakube. Neboj, víc neprozradím.



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 10:42:42 | #235192 (1)

| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 17:10:35 | #235231 (2)

Tak už jede i třešnička dokonce, jo?
Ale je to od tebe hezký a milý. Takový romantický oslovení milovaný osoby.
Třešnička...jsem netušil, že Kuba je takovej romantik. Jen jestli mu nejde jen o tohle jedno *2214*
Bacha na něj! *4960* *17574*



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 17:11:51 | #235232 (1)

Proto to sem taky jeden z nich dal.