Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235194

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 10:51:45 | #235194
Reakce na příspěvek #235193

ne, ale seš zralej na mrtvičku. jestli teda tě už nelízla *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 10:56:38 | #235197 (1)

klidně si fantazíruj, když nic jiného k dispozici nemáš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:05:35 | #235228 (2)

On je nemocnej. Všude vidí brambory, má z nich nějakou obsesi či co, asi ho nějaká taková pohodila na poli *27179* Plete si nicky, píše nesmysly, odpovídá z cesty. A jinak - má už asi osmej nick tady. Nemá zájem o diskuzi, jen provokuje. Prostě takovej Pepek Vyskočil *27179*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:10:15 | #235230 (3)

prostě bolševik. Takoví jsou všichni.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:00:33 | #235227 (1)

Škemrale. Na tu jsi byl zralej ty, když jsi na kolenou prosil Pavlu, aby tě pustila na diskuzi a že ti jde o život a kdesi cosi a škemral jsi a škemral, ty babo. Na tvým místě smažu profil a už bych se tu pro tu ostudu neukázal. To jsi chlap?! Takhle se ponížit, to ani kdyby fakt o život šlo.
Jsi baba a hloupá k tomu, Jakube. Neboj, víc neprozradím.