Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235207

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:40:46 | #235207
Reakce na příspěvek #235202

dr-rozruch Uživatel je online | Předmět: RE:
04.05.26 11:27:05 | #234635 (1)
kdybys k tomu neměl přiblblej komentář, tak bych ty oslavy i respektoval. což dělám i tak a to vím, že to tam tenkrát na západě nebylo černobílý-
to byly oslavy v plzni

  • takhle jsem reagoval na vaškův příspěvek. a protože podle tvejch příspěvků si nemyslim, že jsi totálně vylágrovanej debil, jako ten vůl z čáslavi,

    věřim, že si to přebereš. radit ti nebudu. jen ti dám nápovědu. nejsem fanatik



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:48:54 | #235208 (1)

a tušim si odhadnout, že na žádnym schromáždění (včetně plzně, dne osvobození), nebyli odpůrci. tak je snad normální, nechat lidi, co jdou položit věnec rudý armádě, v klidu.hatátitlá
.
bohužel se tak nestalo a křupani se opět ukázali. to je tvůj mančaft, třešničko



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:51:34 | #235211 (2)

Odpůrci čeho? Historie? *27179*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:27:48 | #235217 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:42:27 | #235220 (4)

To jsou jen zoufalci, co se neumí smířit s realitou. Sklidili by oprávněný posměch.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:12:37 | #235224 (5)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:08:12 | #235229 (6)

Člověk, co se neumí smířit s historií, se neumí smířit s realitou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:50:00 | #235209 (1)

Všichni komunisti jsou fanatici. Stačí se podívat tady v diskuzích. Všichni, co fandí rusku, jsou silně nenávistný a netolerantní a neuměj reagovat věcně, ale jen nadáváním druhému.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:29:05 | #235218 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:47:29 | #235221 (2)

Například ten idiot Jose.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 15:04:25 | #235222 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:51:25 | #235226 (4)