**Cla jsou pro USA přínosem
„Růst zaměstnanosti v USA v dubnu předčil očekávání a dosáhl dvojnásobku prognóz“**
**Cla jsou pro USA přínosem
„Růst zaměstnanosti v USA v dubnu předčil očekávání a dosáhl dvojnásobku prognóz“**
**Cla jsou pro USA přínosem
Proto Trump musi vratit penize co vybral jako dane. Ale jen firmam, ty a ja
dostaneme zpatky
, nase prachy pujdou do tveho Dear Leder
tanecniho salu ktery stal na miste "East Wing" ktery Trump alibil, ze se ho
nedotkne, mel byt placeny super bohatyma kamaradama a ted nas šatcuje a chce
aby my, ty a ja, mu to zaplatili/darovali a on si na to jen prisroubuje jeho
jmeno. Jaky idiot jeden musi byt aby veril Trumpovi i jen pozdrav?
Ty si to asi muzes dovololit platit a
platit, ty jsi bohaty, muzes si dovolit se jit nacpat do Golden Corral, ale
kazdy ne. Ti bohati taky nechteji platit. Mozna ti kamaradi na nej kalej a nebo
si mysli, ze "the American people" jsou blbci a tu srandu mu musi zaplatit.
Mozna, ze zadne kamarady nema, ma okolo sebe jen vystraseny prdellibky
kteri umi jen kyvat hlavou ... ty
bobbing head dolls.
„Růst zaměstnanosti v USA v dubnu předčil očekávání a dosáhl dvojnásobku prognóz“**
Unemployment Data Summary (U.S. Bureau of Labor
Statistics)
December 2024: 4.1% (President Biden)
April/May 2026: 4.3% (Dear Leader vylepsil nezamestnanost)
Ty mas jasne sve informace z "Alternate Fact" source. Neni divu.

Ty ses dnes ale rozjel. 
BTW, do Golden Corral se muze jit nacpat kazdy americky duchodce. Paklize jsi to tak vskutku myslel.
Jo, to jsem taky slysel. Ty to tam znas? No jasne ... beznsin je drahej, tak
se musi setrit
Andrejka tam chodi jen o vikendach.
tak tu o tom psal jak pojede autem a tesi se na to vsechno zradlo co tam maji a
muzes toho sezrat kolik chces. Takovyho jako je on jsem videl pred par dny ve
Wagmans jak se tam cpal ukradenym jidlem ... ze neuhadnes jake byl
pleti?
