Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235309

Zobrazit vše


| Předmět:
10.05.26 11:18:37 | #235309

Z 50% Demokrtaum neverim ani slovo a z 50% jim verim ze chteji v USA socialismus, ne-li komunismus.
Trumpuv styl prehaneni se da prehlednout, je to jeho styl a nemysli tim nic spatneho !
Kdyz to preskocim, tak Trumpovi verim tak 70%, on ma pro USA dobre umysly.



| Předmět: RE:
10.05.26 11:19:21 | #235310 (1)

Nikdy bych nechtel aby v USA vladla koalice. Potom neni nikdo samostatne zodpovedny za situaci.
Vlada jedne osoby pod kontrolou Kongresu je idealni !



| Předmět: RE:
10.05.26 11:43:41 | #235311 (1)

Cesta do pekel bývá vydlážděna dobrými úmysly t=měř vždy. To jsi nikdy neslyšel, Vševědko? *231*



| Předmět: RE: RE:
10.05.26 11:48:33 | #235312 (2)

zA TEN ZAZITEK PRI TETO USPESNE CESTE TO STOJI ZA TO *6914* *6914*



| Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 12:30:24 | #235316 (3)

Tož přeji šťastný návrat z té cesty!. *32830* *18328*




| Předmět: RE:
10.05.26 15:06:07 | #235328 (1)

Nerozumim jak muzes hodnotit pravdu kdyz nevis co to znamena. *16449* *24664*