**Cla jsou pro USA přínosem
Proto Trump musi vratit penize co vybral jako dane. Ale jen firmam, ty a ja
dostaneme zpatky
, nase prachy pujdou do tveho Dear Leder
tanecniho salu ktery stal na miste "East Wing" ktery Trump alibil, ze se ho
nedotkne, mel byt placeny super bohatyma kamaradama a ted nas šatcuje a chce
aby my, ty a ja, mu to zaplatili/darovali a on si na to jen prisroubuje jeho
jmeno. Jaky idiot jeden musi byt aby veril Trumpovi i jen pozdrav?
Ty si to asi muzes dovololit platit a
platit, ty jsi bohaty, muzes si dovolit se jit nacpat do Golden Corral, ale
kazdy ne. Ti bohati taky nechteji platit. Mozna ti kamaradi na nej kalej a nebo
si mysli, ze "the American people" jsou blbci a tu srandu mu musi zaplatit.
Mozna, ze zadne kamarady nema, ma okolo sebe jen vystraseny prdellibky
kteri umi jen kyvat hlavou ... ty
bobbing head dolls.
„Růst zaměstnanosti v USA v dubnu předčil očekávání a dosáhl dvojnásobku prognóz“**
Unemployment Data Summary (U.S. Bureau of Labor
Statistics)
December 2024: 4.1% (President Biden)
April/May 2026: 4.3% (Dear Leader vylepsil nezamestnanost)
Ty mas jasne sve informace z "Alternate Fact" source. Neni divu.


