To je ale rozdíl. TACO žvanil loni v létě, že ty údery iráncům
zničily jaderný program atd. a přesto i tak, zaútočil a potom i žvanil,
jak se budou dělit za průjezd loní v Hormuzu s iránci. A kdo zaútočil? No
TACO, byť předtím žvanil, že to není nutné. A jde o jinou věc, než o
iránský jaderný program. Tam jde o ropu a taky o to mýtné, kde si myslel
TACO, jak na tom vydělá. A agresor co zaútočil je TACO, stejně jako v
případě Ukrajiny je agresor Putin, neboť to on napadl Ukrajinu.
TACO se namlsal ve Venezuele a naivně si myslel, že to i v tom Iránu bude tak
jednoduché a ono není, logicky. Nechápe jejich mentalitu. Kdyby nebyl hloupý
(ale to on je), tak by věděl o jejich historiii. Perská říše (současný
Irán), se nikdy lehce vzdávat nebude a výhrůžky na ně nefungují.
TACO je však pako.
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC
