Netanjahu: Válka s Íránem „ještě neskončila“, je třeba zlikvidovat
jaderná zařízení

“
Trump hodlá na Si Ťin-pchinga vyvinout „tlak“ kvůli Íránu

Netanjahu: Válka s Íránem „ještě neskončila“, je třeba zlikvidovat
jaderná zařízení

“
Trump hodlá na Si Ťin-pchinga vyvinout „tlak“ kvůli Íránu

No a ono to bude Václave jinak. TACO bude v Číně prosit toho Si
Ťin-pchinga, aby mu s Iránem pomohl, neboť neví TACO, jak z toho co
způsobil vycouvat tak, aby to hned nevypadalo jako totální prohra.
Proto letí TACO za tím Si Ťin-pchingem do Číny. Kdyby to bylo naopak a TACO
vyhrával, tak by ten Si Ťin-pching letěl za TACO.
Evidentně na ten průšvih v Iránu nejenomže nestačili diplomatičtí
amatéři Witkoff a Kushner, ale ani namyšlený TACO nic nezmohl.
TACO je totiž pako.
Kdo všichni? Kolik vrcholných státníků ze všech 27států co jsou v EU
za ním letělo?
Všichni určitě ne. Ani většina jich nebyla. 
Emmanuel Macron (French President)Keir Starmer (British Prime
Minister)Giorgia Meloni (Italian Prime Minister)Friedrich Merz (German
Chancellor)Alexander Stubb (Finnish President)Ursula von der Leyen (European
Commission President)Mark Rutte (NATO Secretary-General)Jonas Gahr Støre
(Norwegian Prime Minister)Micheál Martin (Irish Prime Minister)
Karol Nawrocki,Polish President
Vlodimir Zelensky
King Willem-Alexander and Queen Máxima of the Netherlands
King Charles III (United Kingdom
Vasheku... jmenoval jste 13 kusů... jestli pak víte, kolik zemí má
přiblblá EU a kolik zemí je v Evropě...??? 
Vasheku... všichni určitě za Trumpetou nelétají... a to, že za
Trumpetou někteří létají, dokazuje akorát to, jak značně, je od
srandapučů v zemích střední a východní Evropy, celá Evropa
zdebilizována...!!! 
Jmenuji, kdo je tak splašený a lítá Ausgerechnet za Trumpem, jen aby ho
viděl.. 
Ono už to dávno prohra je, jen opičák a jeho věrní to ještě neví,
nebo si to odmítají přiznat. USA se odkopaly až na kost a de facto pohřbily
svůj vliv v Perském zálivu. Írán se jim nepodrobil, na další válku USA
nemají dost zdrojů, které by pak kriticky nechyběly jinde a o spojence se
připravili svým jednáním. Takže teď stojí jako nahý v trní a neví jak
z toho ven. Čína jim rozhodně pomáhat nebude, protože to není v jejím
zájmu. Dočasné výpadky nahradí(ačkoli draho) a jelikož ví že opičák
musí v brzké době z BV vypadnout, vyplatí se jim počkat. I proto doposud
nic nepodnikla. Potom se jim otevře cesta k plné spolupráci nejen na trhu se
surovinami, ale i v jaderném průmyslu apod. USA v Perském zálivu nahradí
Čína. A Izrael může spustit svůj countdown.
Hezky jste to posrali, američtí soudruzi.

A co potřebuje Xi od Trumpa, že by se
nechal nalákat na jeho plácance které už toho samého dne neplatí?
Trump může tlačit leda tak na hajzlu a to
opatrně aby mu nepraskla žilka!

O operaci "Operation Midnight Hammer," v cervnu 22, 2025 ti TACO nerekl, nebo
se to do zapadakova v Texasu jeste nedostalo? To preci TACO zlikvidoval , ze uz
ta jaderna zarizeni Irancum zlikvidoval? Se divim ... ty ho s takovou laskou
libas
a on ti to nerekl? Nebo jen zapominas?
