Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235410

Zobrazit vše


| Předmět:
11.05.26 11:59:24 | #235410

Netanjahu: Válka s Íránem „ještě neskončila“, je třeba zlikvidovat jaderná zařízení *6914* *6914*


Trump hodlá na Si Ťin-pchinga vyvinout „tlak“ kvůli Íránu *6914* *6914*



| Předmět: RE:
11.05.26 12:25:41 | #235413 (1)

No a ono to bude Václave jinak. TACO bude v Číně prosit toho Si Ťin-pchinga, aby mu s Iránem pomohl, neboť neví TACO, jak z toho co způsobil vycouvat tak, aby to hned nevypadalo jako totální prohra.
Proto letí TACO za tím Si Ťin-pchingem do Číny. Kdyby to bylo naopak a TACO vyhrával, tak by ten Si Ťin-pching letěl za TACO.
Evidentně na ten průšvih v Iránu nejenomže nestačili diplomatičtí amatéři Witkoff a Kushner, ale ani namyšlený TACO nic nezmohl.
TACO je totiž pako.



| Předmět: RE: RE:
11.05.26 12:30:11 | #235415 (2)

Tak proto vsichni z Evropy letaji za Trumpem ?



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 13:00:45 | #235416 (3)

Kdo všichni? Kolik vrcholných státníků ze všech 27států co jsou v EU za ním letělo?
Všichni určitě ne. Ani většina jich nebyla. *8158*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:29:38 | #235419 (4)

Emmanuel Macron (French President)Keir Starmer (British Prime Minister)Giorgia Meloni (Italian Prime Minister)Friedrich Merz (German Chancellor)Ale­xander Stubb (Finnish President)Ursula von der Leyen (European Commission President)Mark Rutte (NATO Secretary-General)Jonas Gahr Støre (Norwegian Prime Minister)Micheál Martin (Irish Prime Minister)
Karol Nawrocki,Polish President
Vlodimir Zelensky
King Willem-Alexander and Queen Máxima of the Netherlands
King Charles III (United Kingdom




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:43:10 | #235421 (5)

Vasheku... jmenoval jste 13 kusů... jestli pak víte, kolik zemí má přiblblá EU a kolik zemí je v Evropě...??? *33767*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 13:27:52 | #235417 (3)

Vasheku... všichni určitě za Trumpetou nelétají... a to, že za Trumpetou někteří létají, dokazuje akorát to, jak značně, je od srandapučů v zemích střední a východní Evropy, celá Evropa zdebilizována...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 14:46:05 | #235436 (3)

Jmenuji, kdo je tak splašený a lítá Ausgerechnet za Trumpem, jen aby ho viděl.. *14967*



| Předmět: RE: RE:
11.05.26 17:31:53 | #235457 (2)

Ono už to dávno prohra je, jen opičák a jeho věrní to ještě neví, nebo si to odmítají přiznat. USA se odkopaly až na kost a de facto pohřbily svůj vliv v Perském zálivu. Írán se jim nepodrobil, na další válku USA nemají dost zdrojů, které by pak kriticky nechyběly jinde a o spojence se připravili svým jednáním. Takže teď stojí jako nahý v trní a neví jak z toho ven. Čína jim rozhodně pomáhat nebude, protože to není v jejím zájmu. Dočasné výpadky nahradí(ačkoli draho) a jelikož ví že opičák musí v brzké době z BV vypadnout, vyplatí se jim počkat. I proto doposud nic nepodnikla. Potom se jim otevře cesta k plné spolupráci nejen na trhu se surovinami, ale i v jaderném průmyslu apod. USA v Perském zálivu nahradí Čína. A Izrael může spustit svůj countdown. *31001* Hezky jste to posrali, američtí soudruzi. *1*




| Předmět: RE:
11.05.26 14:37:24 | #235428 (1)

Tak to ani zkoušet nemusí. Na Čínu nemá páky ten šotek.




| Předmět: RE:
11.05.26 19:55:04 | #235470 (1)

*27482* *27482* *27482* A co potřebuje Xi od Trumpa, že by se nechal nalákat na jeho plácance které už toho samého dne neplatí? *3447* *2* Trump může tlačit leda tak na hajzlu a to opatrně aby mu nepraskla žilka! *6670* *6670* *6670*



| Předmět: RE:
12.05.26 22:42:47 | #235577 (1)

O operaci "Operation Midnight Hammer," v cervnu 22, 2025 ti TACO nerekl, nebo se to do zapadakova v Texasu jeste nedostalo? To preci TACO zlikvidoval , ze uz ta jaderna zarizeni Irancum zlikvidoval? Se divim ... ty ho s takovou laskou libas *1026* a on ti to nerekl? Nebo jen zapominas? *16941* *27179* *24664*