Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235420

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
11.05.26 13:33:55 | #235420
Reakce na příspěvek #235418

Prave kvuli ekonomice je Biden povazovan za nejhorsiho presidenta.



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 14:41:53 | #235433 (1)

Těžko kvůli ekonomice. Ekonomická data mluví jasně.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 19:21:47 | #235463 (2)

S ekonomikou Biden nemel nic spolecnyho, zrovna tak jako s nicim jinym, co se udalo behem jeho prezidentstvi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 19:43:28 | #235467 (3)

Jistě, když jde o Bidena. Když jde o Trumpa, tak to najednou neplatí. To o něm mluvíte jak Korejci o Kim Jong Un nebo Rusové o Putinovi. 😃



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:01:22 | #235473 (4)

Trump má konkrétní agendu a je ochoten kvůli ní jít do války, jak doma, tak v zahranici. To, jak tu jeho agendu kdo hodnoti, je téma pro jinou diskusi. Biden před žádnými takovými výzvami jako Trump nestál.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:18:35 | #235477 (5)

Nemáte ani potuchy jakou má agendu, pokud pro něj nepracujete. S jistotou můžete jen říct, že vám říká, co chcete slyšet. Bavíme se ale o ekonomickém přínosu Bidena vs Trumpa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 22:34:46 | #235483 (6)

Podle tohodle meritka jasne vyhrava Trump, protoze inflace je dnes mnohem nizi, nez byla za Bidena.

https://www.usinflationcalculator.com/inflation/current-inflation-rates/



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:20:42 | #235478 (5)

Trump absolutně žádnou agendu nemá, má pouze pokyny od sionistů za kterých prachy byl zvolen a rozkazy od Bibiho!