S ekonomikou Biden nemel nic spolecnyho, zrovna tak jako s nicim jinym, co se udalo behem jeho prezidentstvi.
S ekonomikou Biden nemel nic spolecnyho, zrovna tak jako s nicim jinym, co se udalo behem jeho prezidentstvi.
Jistě, když jde o Bidena. Když jde o Trumpa, tak to najednou neplatí. To o něm mluvíte jak Korejci o Kim Jong Un nebo Rusové o Putinovi. 😃
Trump má konkrétní agendu a je ochoten kvůli ní jít do války, jak doma, tak v zahranici. To, jak tu jeho agendu kdo hodnoti, je téma pro jinou diskusi. Biden před žádnými takovými výzvami jako Trump nestál.
Nemáte ani potuchy jakou má agendu, pokud pro něj nepracujete. S jistotou můžete jen říct, že vám říká, co chcete slyšet. Bavíme se ale o ekonomickém přínosu Bidena vs Trumpa.
Podle tohodle meritka jasne vyhrava Trump, protoze inflace je dnes mnohem nizi, nez byla za Bidena.
https://www.usinflationcalculator.com/inflation/current-inflation-rates/
Trump absolutně žádnou agendu nemá, má pouze pokyny od sionistů za kterých prachy byl zvolen a rozkazy od Bibiho!