Jako dítě jsem vám ho přirozeně baštil, protože jsem ani nemohl jinak. V dospělosti už vám ho nebaštím. Po Listopadu, si ty své lži nařízené ze SSSR baštíte už jenom vy sami.
Jako dítě jsem vám ho přirozeně baštil, protože jsem ani nemohl jinak. V dospělosti už vám ho nebaštím. Po Listopadu, si ty své lži nařízené ze SSSR baštíte už jenom vy sami.
ále mohl... tak jako každej jinej... ale na to je potřebná takzvaná
přirozená inteligence...!!!
Bohužel, ne každému byla
dána do vínku...!!!
Po srandapuči jste jaksi
přirozeně, jako mnoho Vám podobných Einsteinů, viz i některé účastníky
této diskuze, přešel na krmivo pro ovce a baštíte všechny
z české, žurnalistické žumpy...
a tak si nechte chutnat i dnes...!!! 
Dítě věří svým učitelům, protože nemá srovnání, nemá zkušenost, ani pořádně ještě vyvinutý intelekt, hlupáku. A ano, ta inteligence vám rusofilům právě chybí. Tak jako i morální vědomí. Neumíte řádně vyhodnotit zdroj informací, neumíte vyhodnotit ani samotné ty informace, a jste nenávistné chudinky. Jste pořád ideologický blázni.
Einsteine... co jiného Vám zbývá, než se blbě utěšovat blbýma kecama
o rusofilech, když Vás, omyl přírody, přirozená inteligence prostě
obešla...
smiřte se už s tím...
a nedělejte si to ještě horším... 
klidně se utěšuj takovýma fantaziema, který jenom dokazujou moje slova.