ále mohl... tak jako každej jinej... ale na to je potřebná takzvaná
přirozená inteligence...!!!
Bohužel, ne každému byla
dána do vínku...!!!
Po srandapuči jste jaksi
přirozeně, jako mnoho Vám podobných Einsteinů, viz i některé účastníky
této diskuze, přešel na krmivo pro ovce a baštíte všechny
z české, žurnalistické žumpy...
a tak si nechte chutnat i dnes...!!! 
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

a nedělejte si to ještě horším... 