Dítě věří svým učitelům, protože nemá srovnání, nemá zkušenost, ani pořádně ještě vyvinutý intelekt, hlupáku. A ano, ta inteligence vám rusofilům právě chybí. Tak jako i morální vědomí. Neumíte řádně vyhodnotit zdroj informací, neumíte vyhodnotit ani samotné ty informace, a jste nenávistné chudinky. Jste pořád ideologický blázni.
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

smiřte se už s tím...
a nedělejte si to ještě horším... 
