Lov na vůdce íránského režimu byl zahajen:
„Spojené státy nabízejí až 10 milionů dolarů za informace vedoucí k likvidaci předních clenu vedení íránské vojenské junty.“
Lov na vůdce íránského režimu byl zahajen:
„Spojené státy nabízejí až 10 milionů dolarů za informace vedoucí k likvidaci předních clenu vedení íránské vojenské junty.“
https://www.youtube.com/results?search_query=idf+loosing+in+libanon
Mažou vám med kolem huby, mažou???


Tag ze trumpak lhal ze uz sou fsechny mrtvi!
Fakt je ze trump nema zadny schopny vyjednavace.
Tag snad na nakyho irnskyho svobodnika udou stacit.
Írán přece už nemá žádný zbraně, je rád, že vůbec ještě
žije.
Pak tedy stačí Rambo + 2 místní průvodci, znalí poměrů a během pár
dnů máte komplet íránské vedení ve Státech 