Decline and fall of the City by the Bay:
Dokumentární film o úpadku dnešního San Franciska.
Decline and fall of the City by the Bay:
Dokumentární film o úpadku dnešního San Franciska.
Vy pravicaci nemate nekoho slusneho na “Required viewing for raving
liberals”? Davate si na pedestal raving dobytek jako Bill O'Reilly (ja hoi
nikdy nemel rad
). I z FOX ho vykopaly z jejich kanalu
protoze je stal $13 M za odplatu zenam, obetem jeho sexualniho obtezovani.
Onanoval kdyz s zenama telefonoval, sliboval lepsi zamestnani za “podrzeni”
… atd. Pak, jako Trump, tem zenamv yhrozoval, ze je potresta kdyz ho odmitnou
a nebo o jeho chovani k nim nekomu reknou. 5 zen ktere ho soudily,
nakonec dostaly $45 M (vcetne tech $13 of FOX).
Kdyz byl na FOX, tak mel tak blby nazory jako na tomhe videu. Ja videl jen
tohodle jen trochu ale nedal zadne reseni, jen kňoural a prekrucoval jak to
vzdycky delal. Lhal aby se to libilo MAGArum (tobe). Nemohl jsem to dokoukat
protoze se mi zvedal zaludek. Clovek ktery takhle agresivne manipuluje s lidna,
tak manipuluje i s jeho MAGA prostoduchy … tak si ho uzivej.

srandomat: Jeste bych dodal, ze tvoje odpoved me nijak neprekvapuje.
Nemela by ... co pisu je vseobecne zname.
Taky je zajimave, ze tam neuvadi datum kdy to bylo a nebo kdy to splacali
dohromady.
