NYT je duveryhodny zdroj. Jestli muzes dokazat ze napsali neco nepresneho a
neomluvili se, tak nam to tady ukaz. Jinak jsi jeden velky trapas.
Based on reports from early May 2026, U.S. intelligence agencies have
assessed that Iran retains a significant portion of its missile arsenal,
contradicting public statements from the Trump administration that the arsenal
had been "decimated" or "crushed.
Vole, sam Trump rekl nedavno, ze musi znicit Iranske schopnosti obohacovat
uran.
Zamyslel ses někdy nad tim, jak by něco takového bylo vůbec možné? Aby
nějaký představitel amerických zpravodajských služeb, ktery vi o cem
mluvi, mohl veřejně a prokazatelně odporovat prohlášení prezidenta
Spojených států?
Zamyslel jsem se taky. Totiz tvuj president vi hovno co se v Iranu a okolo
deje. Podle jinych zprav ta valka v Iranu ho uz NUDI! Zpravodajske sluzby vedi
co se tam deje. Tudiz tvuj president odporuje zpravodajske sluzbe protze se mu
to nehodi do kramu a ne naopak.
Nebylo by mnohem pravděpodobnější a uveritelnější , že si tohle
někdo z New York Times prostě vymyslel?
Rozhodne nebylo. Trump a jeho minions si vymysli ... lzou.
Iran posila rakety na americke zakladny ... o tim odnikud ani hlasku.
"V květnu 2026 přistoupil Írán v důsledku eskalace konfliktu k přímé
odvetě proti USA a jejich spojencům na Blízkém východě a vystřelil
balistické rakety a bezpilotní letouny na řadu amerických vojenských
základen v celém regionu, včetně základen v Kataru, Kuvajtu, Bahrajnu a
Spojených arabských emirátech."
