Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235659

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
14.05.26 11:46:07 | #235659
Reakce na příspěvek #235657

Vasheku... Vy jste povedenej komik... a taky lhář... *16920* páč není to tak dávno, co jste zde machroval, že Vám vyšší ceny v USA nevadí... *4511* a najednou je již pociťujete...!!! *33027* Modlete se, abyste měl na kremaci v USA... ne že přijedete taky pak do Čech, nechat se zpopelnit za levný peníz, jak to dělá mnoho chudých Čecho-Američanů...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE:
14.05.26 11:50:13 | #235661 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
14.05.26 11:55:30 | #235663 (2)

Vasheku... co pozitivního vidíte na vyšších cenách zboží...??? *33767* Vy nemáre rád Američany *4511* když jim to přejete...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.05.26 11:58:37 | #235664 (3)

Nic pozitivniho, ale take nevidim keizi. Vse je docasne jako mnohokrat pred tim a opet bude dobre *6914*




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.05.26 12:00:18 | #235665 (3)

Za Bidena v roce 21-22 bylo mnohem hure.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.05.26 20:18:31 | #235702 (4)

Vasheku... to ukáže čas... ještě je brzo hodnotit... *3419* ovčané USA do ulic ještě nevyšli...!!! *4511*