Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #237178

Zobrazit vše


| Předmět:
před 20 hodinami | #237178

beammeup Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 19:11:29 | #237153 (6)
srandomat: Ukazka toho, do jake míry jste vy silenci ochotni tu ideologickou válku posunout. *9388*

srandomat Uživatel je online | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.2026 17:48 | #237167 (6)
Nemas to lehky, jsi zaslepenej MAGA propagandou. Tam jsou vsude kamery a zadne dukazy nejsou? Rozriznout barvu 200 stop (trump to dnes zvetsil na 300 stop - jo, taha si to z prdele). Barva by se NIKDY nemela odlepovat od betonu kdyz je to spravne udelany. Trump, a MAGA lzou, vcetne tebe, samozrejme. Trump lze, ze ma dukazy, ale neukaze je, samozrejme. to je kazdodenni rutina. Jako s tema 2020 volbama. Vymyslite si co se vam hodi do kramu, samozrejme na to nenjsou dukazy a skrz vase MAGA brejle nevidite, ze vypadate jak banda idiotu. Ale to je vase vec. Je s vama prdel *2* *24664*

Pan president, ten co neni silenec *2* *2*, ten ktery vsechno vi a vsechno zna (jako ty), ti leje tyhle hovadiny do hlavy. Mas balls a nebo prazdnej malej mozek kdyz to nevidis. Jsi trapny kacatko v zelenym bazenu. Kdo myslis, ze bude volit (krome tebe a Andrejky) pro tyhle idioty.

O tomhle vis? Chtel by jsi se nam k tomu "vyjadrit" jak tak rad delas?
Tucker Carlson says he’ll no longer support the Republican Party
https://apnews.com/article/tucker-carlson-republican-party-podcast-support-2da45ec63516d0cc9f0d2ea1891839d2
Hele jak je Tucker nasranej ... jako ty na tvy fotce v profilu - nasranej a zamracenej jako kdyby jste premysleli s kym dalsim vyjebat ... treba nejakou krysarnu jak umis ... strasit s nejakou EX. Tvuj zivot to nezavidim!

Tady si tvuj genius vymejsli jak to vlastne je s tim bazenem *2* *2*
Trump on the reflecting pool: "If you had a knife, you can't even cut it". Also, Trump on the reflecting pool: "They cut it."
https://www.facebook.com/TheBulwark/videos/trump-on-the-reflecting-pool-if-you-had-a-knife-you-cant-even-cut-italso-trump-o/1289045803310877/
*24664*



| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #237184 (1)
Tohle je realita Sračkomátku a ikdyž se schováváš za demograty tak ti to hovno pomůže, malej! *4585* *4585* *3440*


| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #237185 (1)

Ja bejt tebou, měl bych spíš vítr z toho, jak tvoji stranu začínaj ovládat bolševici a antisemiti:

https://www.axios.com/2026/06/24/mamdani-lander-valdez-chevalier-espaillat-goldman



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #237186 (2)

Jako je ten hned nad tebou?




| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #237188 (3)


Máš už dnes napytlováno Bramboráčku?? *3652* *4585* *23266* *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #237187 (2)

srandomat:

Materiál k prezidentské kandidatůře? Co si myslíš?



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #237189 (3)

Když porazil židy v NYC tak by rozhodně šanci měl, jenže kandidovat nemůže jelikož je narozen v Ugandě. Ani tvůj nynánek Ted Cruz, je to kanaďan.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #237191 (4)

Malá překážka pro stranu, která prosazuje hlasování bez průkazu totožnosti.



| Předmět: RE: RE:
před 28 minutami | #237202 (2)

Je to chytrej chlap, nepomerne lepsi nez Dear Leader ktery ho dosadil na jeho misto. Lidi uz nemohou zrat vic tech hovadin co jim Trump serviruje ... to je jken pro vybrane geniusy jako jsi ty. *7487* *24664*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #237196 (1)

Tucker Carlson says he’ll no longer support the Republican Party

O tomhle vis? Chtel by jsi se nam k tomu "vyjadrit" jak tak rad delas?

Ja mel zato, ze tomuhle člověku nemuzes prijit na jmeno *18358*



| Předmět: RE:
před hodinou | #237199 (1)

Zahled jsem to take pred par dny ale nechl mu dat tolmu prchanoti vic viditelnosti. *6407* .