Ja bejt tebou, měl bych spíš vítr z toho, jak tvoji stranu začínaj ovládat bolševici a antisemiti:
https://www.axios.com/2026/06/24/mamdani-lander-valdez-chevalier-espaillat-goldman
Ja bejt tebou, měl bych spíš vítr z toho, jak tvoji stranu začínaj ovládat bolševici a antisemiti:
https://www.axios.com/2026/06/24/mamdani-lander-valdez-chevalier-espaillat-goldman
Když porazil židy v NYC tak by rozhodně šanci měl, jenže kandidovat nemůže jelikož je narozen v Ugandě. Ani tvůj nynánek Ted Cruz, je to kanaďan.
Malá překážka pro stranu, která prosazuje hlasování bez průkazu totožnosti.