Americký ministr obrany stanovuje podmínky pro NATO 3.0:
Zacni platit, nebo sklapni!
Americký ministr obrany stanovuje podmínky pro NATO 3.0:
Zacni platit, nebo sklapni!
Americkej Ministr
VALKY! ! !
Ze nanej budou prdet jako dosud na fsechny pre4nim je celkem jasny!
Mozna ze Polaci by mohli zbytku Evropy fsaechno lepci vysvtlit
Balticke staty majit sve zkusenosti s rusakem. A Moldavsku se svira prdellka uz
ted!
Trumpak neni pro NATO. Vecne vyrozuje ze US vystoupi.
NATO nemuze nic trumpak ukract a tak ze pindy jeho poskoku se nepocitaji
Na trumpacky lzi je svet uz zvyklej, plodi sracky kazdej den celej den. 
Ostatne ted je putin v takovym pruseru ze brzo bude muset jejich atomovky
vozlt na trakari.
***Life is Good"** a bude dal, trbas zte frncouazky mluvici Polynezie.
