Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #237250

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #237250
Reakce na příspěvek #237233


Jak ty tak Spock jste tak pitomí, že vůbec nechápete, že jste loutky někoho úplně jinýho než si myslíte a že si s vámi dělá co se mu zlíbí! *4585* *2* *2* *23266* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #237251 (1)

Jestli s touhle antisemitistickou propagandou nepřestaneš, budeš mít ban na týden. Myslíš taky na něco jiného než na židy? 🤣



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #237252 (2)

To víš, že myslím, myslím na jejich oběti v Gaze a v Libanonu. *35181*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #237256 (3)

Hmmm ... a myslis taky na 1200 povrazdenych Zidu 7. rijna,2023 a 251 rukojmich. Neco pres 100 rukojmych brzy propustili, jine mucili k smrti, znasilnovali a jen tak strileli 2,5 roku.

Ale asi to Izraelci meli prehlednout, tak jak ty by jsi to urcite udelal pro svoji rodinu, pratele a spoluobcany ve stejne situaci. *27179* *24664*

Me je taky lito lidi v Gaze a Libanonu. Je skoda, ze si v Gaze zvolili Hamaz do vedeni a v Libanonu trpi Iranem podporovany Hizballah. Hamaz docela dost udrzuje primeri, ale Hizballah nepretrzite odpaluji rakety do Izraele. Me se to nelibi, ale jak by jsi to resil ty kdyby to delali tobe?

Just sayin' *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #237277 (4)

To co si napsal dělají židi palestincům od 1948! Vygugli si co je NAKBA! *7487*